Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb kopaszodás ellen?

Mi a legjobb kopaszodás ellen?

Figyelt kérdés

20-as éveim közepén járok. Majd egyik hétről a másikra a homlokom felett elment a haj 1 nagy folton.


Hasonlóan mint a képen van legelől.


[link]


2022. febr. 20. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg csak a minoxidil működik, illetve a rozmaringkivonatban van még ugyanaz a hatóanyag.
2022. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom hogy a te korodbna korai, mert sokakat ismerek akik kopaszodnak a huszas éveik elején, de ha ez ennyire rövid idő alatt ment el, akkor érdemes lenne egy orvost megkérdezni a témában....


Lehet egy rakás oka, hormonális, de akáre gy vitaminhiány is. A legfontosabb hogy sajnos ez ilyenkor félév, szóval bármit is próbálsz ki rá, azt kitartóan kell tolni.


Egyébként a minoxidilt találták mint a férfi időskori kopaszodás ellenszerét, általában 5%-os oldatban használják, de most egy újabb kutatás szerint a rozmaring főzet is megfelel egy 2%-os minoxidilnek hatásban...ami azért elégjó, jóval olcsóbb...


De határozottan az a véleményem hogy hirtelen foltban kopaszodni azért minimum gynaús, hogy nem csak öregszel

2022. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Nekem is nagyon gyanús ez az egész. Most kutakodok, de nem igazán találok okot az ilyen hírtelen kopaszodásra.


Sok féle javaslatot olvasta e probléma ellen. Így nem tudom majd mit tegyek és mit próbáljak ki.


Mert van amit te mondasz. Meg találtam Foligain habamiról nagyon jókat olvastam.


Ha esetleg van tapasztalatod a témában, akkor ne tartsd magadva.

Köszönöm.

2022. febr. 20. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát amúgy sapkát hordasz? Mert esetleg ha kimentál vizes izzadt fejbőrrel a hideg szélbe az sokkalhatja a haja fejbőrt...
2022. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hordok sapkát.
2022. febr. 21. 00:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát mostnaában nem volt hideg, de azért szeles napok voltak...érdemes vigyázni a hajhagymákra, mert h amos tez az oka, akkor lehet hogy hónapokra ilyen lesz :(


Masszírozgasd át ápoló cuccal, még egy ricinus is jó

2022. febr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De még akkor is visszanóhet, ha napról napra kopaszodik az a rész?
2022. febr. 21. 01:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha egy hajhagyma elhal vagy sokkolódik akkor 2-3 hét mire kiesnek a hajszálak vagy szőrök maik már nem kapcsolódnak. Pl voltam diódalézeres szőrtelenítésen ahol elégetik a hajhagymákat...na már most 2 hétig nem látszott semmi ugyanezért...aztán szép lassan elkezdett kihullani a szőr...


Vidd el orvoshoz, kérdéses visszanő e, mert nem tudni az okát, ez csak egy lehetséges ok...a hajra érdemes vigyázni, nem kell óvni mindentől de azért fontos hogy apróságok is megárthatnak néha

2022. febr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez férfias típusú, genetikai kopaszodás az egész fejtetőn, csak a hajbeültetés segít.Sajnos neked nagyon korán kezdődött így szinte biztos, hogy teljesen kopasz leszel 40éves korodra.
2022. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha anyai ágon vannak/voltak kopasz férfiak a családodban, akkor ez genetika lesz.
2022. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!