Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos és zsíros bőrre...

Pattanásos és zsíros bőrre ezek a termékek jók?

Figyelt kérdés

Revox Just Szalicilsav

balea med ultra sensitive waschgel

Ezt a 2 terméket szeretném megvenni. Hogyan és mikor használjam? Ha esetleg kell, mit vegyek még hozzá?


2022. febr. 22. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Igen jók. De előbb egy alap rutint vezess be. Ez arctisztítóból, hidratáló krémből és fényvédőből áll. Hidratálóból egy könnyedebb, nem túl zsíros krémet válassz. A the ordinary hidratáló kréme nekem nagyon bevált. Fényvédőből pedig la rosche posay. Ez azért nagyon jó mert egyrészt lelassítja az öregedést, ráncok kialakulását, másrészt a pattanás után megmaradt foltok sokkal hamarabb múlnak el. Ezen kívül a niacinamid és a retinol is nagyon jó,viszont ehhez hozzá kell szoktatni a bőrt. Agyagmaszkot is lehet használni esetleg heti egy alkalommal ez mélyen kitisztítja a porusokat. Ha vannak pattanás után megmaradt foltjaid akkor pedig a c vitamin szérum.
2022. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Ezek jók, én is ezeket használom meg egy rakat mást is. Lemosót reggel este, nedves bőrre kézzel körkörösen megmosod és utána lemosod vízzel.

Szalicilt először heti 2x, utána lehet sűríteni.

Hidratálót is használj! Meg fényvédő se lenne rossz.

Ha szalicilsavazol akkor az után hiarulonsav mehet. Nappalra is akár mehet a hiarulonsav, de akkor nedves bőrre.

2022. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek jók, igen. Szerintem egyelőre ezeket használd, ha javul a bőröd tőle, akkor vegyél fényvédőt.
2022. febr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!