Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék szeplő ellen?

Mit tehetnék szeplő ellen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet nem vagyok az a nagyon szeplős, viszont az orromon kissé látszódik és ez nagyon zavar engem. Mit lehetne tenni ellene vagy legalább hogy elhalványítsam jobban? Citromlevet pl próbáltam rá, illetve ha megyek valahova és a süt a nap naptejet kenek rá, hogy kevésbé hozza ki.

2022. febr. 23. 22:37
 1/6 anonim válasza:
89%
tudom, nem a kerdesedre fogok ezzel valaszolni, de ne akard eltuntetni, nem is nagyon tudod mivel sztem max sminkkel. Szerintem nagyon szepek a szeplok szoval de kattogj ezen!
2022. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2022. febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm valami krémet használt kimondottan erre de nem tudom, hogy használt e neki. De az biztos, hogy a házi praktikák nem használnak ellene. Szóval szerintem keress fel egy bőrgyógyászt és érdeklődj. Bár elgondolkodtató, hogy sokan még szeplőt is tetováltatnak magukra divatból. Lehet ha megpróbálnál megbarátkozni a szeplőddel, a későbbiekben tetszene is.
2022. febr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embernek tetszik a szeplő, most meg még divat is, minek kéne eltüntetni?
2022. febr. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A szeplõk egyébként gyönyörūek és különlegesek,inkább próbáld elfogadni.Egyébként a kérdésre válaszolva talán smink vagy a patikában/szépség ápolási boltokban találhatóak olyan krémek,amiktõl nem annyira látszódnak,de azok nem pont erre vannak.
2022. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50-es fényvédőt és erősebb alapozót használok rá, így kevésbé látszódnak.
2022. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!