Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenékig érő hajra mennyi...

Fenékig érő hajra mennyi szőkítőpor szükséges?

Figyelt kérdés

Fenékig érő vékony szálú sötétebb barna hajam van, ezt szeretném leszívatni,mert kékre szeretném festeni,ebben a formában nem fogja be.

9%-os oxi elég lehet hozzá?

Fodrász nem tud most vállalni, de elfelejtettem megkérdezni tőle ezeket a dolgokat. Annyit mondott tőtől kb 1,5 cm-től kezdjem egyenletesen felvinni,húzhatok rá pl.zuhanysapit hogy hamarabb dolgozzon, de a tövekre elég az idő letelte előtt kb 5 perccel felvinni a szőkítőt,mert ott hamarabb leszívja.

Előre is köszönöm a segítséget! :)


2022. febr. 24. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Két tasak elég lehet rá, megfelelő mennyiségű peroxiddal...deee azért gondold meg, ilyen hosszú hajat kár tönkretenni ezzel :/ Viszont ha mégis akkor érdemes beszerezni valami kis extra ápolót is...és mivel alapból kéket akarsz nem rossz ha kékítő sampont is beszerzel ami egy plusz lépésben kihozza a sárgás színt a hajból
2022. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egészet szeretnéd az mennyiségben rengeteg lesz.

Pl nekem a hstkozepig erő hajamra "balayage" technikaval legalább 1 doboz, ami 500 gramm volt ment rá. Nekem mondjuk sok hajam van, de 1 kiló alatt ne vegyél. Plusz ugye az oxi.

2022. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!