Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb rosacea...

Melyik a legjobb rosacea krém? (konkrét krémet keresek, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Fiatalon voltam bőrgyógyásznál ezzel a problémával és az orvos adott egy krém mintát, viszont nem írta fel receptre, mert nagyon drága volt, és tulajdonképpen majdnem gyerekként, erre nem volt pénzem. 10 ezer forint körül volt egy tubus ára.

Az volt az egyetlen krém ami hihetetlen változást mutatott azonnal amint felkentem. Nem teljesen fehér, kicsit átlátszó, könnyű állagú , és amint felkentem az arcomra 100%-ig elmúlt a pirosság! Ezt egyetlen krém sem tudja azóta, pedig már rengetegen túl vagyok. Állítólag összehúzza az ereket , ezért hat olyan jól. Mivel azóta felnőttem, rászánnám azt a 10-15 ezret egy tubusra. Olyan kiszerelés volt mint pl a tetran , és a "desing" is hasonló egyszerű.



2022. febr. 28. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy bőrgyógyászhoz és kérdezd meg mit ajánl.
2022. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
La Roche Posay Rosaliac termékcsaládot ajánlani tudom, hatásos. Arckrém, CC krém és lemosó is van, viszont remélem tudod, hogy minél idősebb vagy és a rosaceád nincs kezelve, annál inkább felerősödik, tehát önmagában már valószínűleg nem lesz elég egy arckrém, ha mellé nem jársz rosacea kezelésre kozmetikushoz. Egyik a másik nélkül, nem ér szinte semmit, pénzkidobás, ezt tapasztalatból mondom.
2022. márc. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jelenleg pont a la roche rosaliac termékcsaládot használom minden nap , de sajnos csak kicsit csökkenti a pirosságot. :( Nem tudtam, hogy ezzel kozmetikushoz is tudok fordulni! Azt hittem csak bőrgyógyász foglalkozik vele. Így el tudok indulni ezen az úton, köszönöm!
2022. márc. 3. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!