Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van úgy h egy férfinak akkor...

Van úgy h egy férfinak akkor is ronda feje marad ha borostát növeszt, ettől gondolja férfiasabbnak magát. Sok ilyet látok, belenéznek ők a tükörbe?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Van akinek a szakáll a cél és az pedig borostával kezdődik.

Amúgy szerintem ez a jobbik eset, amikor egy férfi akarja feldobni a külsejét és kísérletezik vele.


Szóval szállj le a magas lóról és ne bullyingold őket, mert te is épp annyira megkérdőjelezhető külsővel járkálsz nap mint nap valaki szemébe.

2022. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szakáll és a borosta nem áll mindenkinek jól. Sőt, inkább keveseknek áll jól. De most nagy divat, és nagyon sokan hordják, akiknek egyáltalán nem jó. Inkább ront a külsejükön.
2022. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézek egy csomó török sorozatot, ott szinte mindegyiknek szakálla van és anélkül meg elég kis nyomik. Rajtuk nagyon sokat dob, tényleg férfiasabban néznek ki tőle. A borosta meg mindig is a gyengém volt, nagyon szexi.

Egyébként meg ízlés kérdése, neked nem jön be, másnak meg igen. Rád is lehetne mondani biztosan valamit, ami valakinek nagyon nem jön be és fújjog.

2022. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3: igen, de a törököknek van normális arcszőrzetük. Általában akinek sötétebb és sűrűbb, annak jobban néz ki.

Az szerintem is béna, amikor nagyon ritka és nem egybefüggő.

2022. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy béna fejen csak ront a borosta, akárhogy szeretném férfiasnak látni. Ha meg fent félkopasz, az hab a tortán. Nem mindenkinek áll jól.
2022. márc. 3. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
XDDDD
2022. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kopasz, de szakállas nekem is nagyon fura. Mintha pótolhatná a hajat 😁
2022. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 nekem kb az a mumus. Amúgy általában görények is :( tisztelet a kivételnek
2022. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!