Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos márkáról vélemények?

Kallos márkáról vélemények?

Figyelt kérdés
Elég sok fodrásznál látom, és másoktól is hallom, hogy Kallos termékeket használnak. Mi a véleményetek a márkáról, tényleg jók például a samponjai?

2022. márc. 4. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Trágya. Aki azzal dolgozik, az nem fodrász, csak kontár.
2022. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Soha nem mennék olyan fodrászhoz, aki Kallos, Silky termékekkel dolgozik. 500 Ft a kínaiban. Drogériás szint, egyáltalán nem professzionális, amit ugye egy fodrásznak illene hoznia.
2022. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kicsit megdöbbentem hogy 600 Ft a neten 1 liter sampon belőle. :D
2022. márc. 4. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem semmi bajom velük, igaz, nem is vagyok sznob. A banános samponnak fantasztikus illata van, csak azért hagytam fel vele, mert kicsit szárította a tenyeremet. A vödrös balzsamok közül jópárat végigpróbáltam már (most éppen a zöld Vegan Soult használom, de volt már tejes, áfonyás, fügés, mézes és narancsos is előtte), teszik a dolgukat, és hónapokra elegendőek nevetséges árért cserébe.
2022. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Kallosnak is vannak professzionális termékei (pl.a kjmn vagy mi) ami az árukon is meglátszik, de még úgy is kedvező árfekvésben mozognak ezek a szerintem egyáltalán nem rossz termékek. Némelyik kifejezetten újravevős. Erről a szóról jut eszembe: egyszerűbb ha adott termékre rákeresel krémmánián. Biztos rakat valós felhasználói véleményt találsz, merthát valamiért mégiscsak népszerű termékek és biztos nem csak az ára miatt, hiszen még ettől kedvezőbbek is vannak melyek nem lettek hosszú évek óta felkapottak. Na nyilván nem a legteteje a professzionalitásnak, nem ezt mondom, de jó termékei vannak.
2022. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak itthonra használtam régebben, mivel a proteines hajpakolásuk zseniális volt.


A mesterfodrásznál viszont meglepődnék, hogy őszinte legyek, ha meglátnám nála az éves hajvágás közben.

2022. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül olyan olcsó. Nem rossz amúgy, de semmi extrát ne várj tőle. Nekem csalódás volt, mert annyira felmagasztalták, hogy mennyire fantasztikus, közben meg teljesen átlagos szerintem.
2022. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam szinte minden hajápolási termék Kallos-os, meg vagyok vele elégedve.


- Keratinos hajpakolás (már a második vödörrel használom)

- Hővédő

- Kifésülő balzsam (valami Pro-tox a neve, nagyon jó illata van, abszolút újra vevős ez is)

- Szárazsampon (ebből is már a második flakont használom)

- Kókusz olajos sampon - ez új termék nálam, de eddig meg vagyok vele elégedve.


Egyedül a kiegyenesítő spray nem újravevős, mert nekem különösebben nem egyenesítette ki a hajam, kifésülő spray-nek meg a Pro-tox jobban bevált.

2022. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!