Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek újra feszes?

Hogyan legyek újra feszes?

Figyelt kérdés
Szülés után nagyon sokat fogytam, 55 kiló vagyok jelenleg és 167 cm, tok jól nezek ki, de csak ruhában. Ruha nélkül lottyedt a bőröm, bőrös 😂, a cicimrol nem is beszélve. Van valamilyen kezeles ami feszesse teszi a bort, és szoptatas alatt is lehet használni? Tornazni nem tornazok meg, elég a napi 10 km amit a babaval setalok.
2022. márc. 6. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alighanem túl gyorsan fogytál nagy mennyiségben.Fokozatosan kellett volna és nem (gondolom) koplalással,diétával fogyni,hanem mozgással.

Ha még nem volt opció (pl császárral 6 hónapig óvatosan kell mozogni,DE lehet) akkor is érdemesebb lett volna tartani valamennyire a súlyt addig ameddig nem tudsz megfelelő ütemben fogyni.Mert most ahelyett,hogy fokozatosan lefogynál és a bőröd vissza húzódna ezzel együtt simán az elnyúlt bőrt kell megpróbálni eloszlatni,ami sokkal nagyobb meló lesz.


Éés nem,ahhoz hogy a bőröd feszes legyen nem elég a séta.Kismama torna,szülés utáni torna,edzés.És ami fontos: hidratálni! :D

2022. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem koplaltam, simán a szoptatastol megy le folyamatosan.

De nincs annyira el nyulva a borom, mint a kepeken. Nem vagyok strias, stb.

Csak picit olyan bőrös, azért akarok valamit kezdeni magammal.

2022. márc. 7. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Kollagén szedése javíthat a dolgon
2022. márc. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!