Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás hajra milyen sampont...

Korpás hajra milyen sampont ajánlottok ami hatásos?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben észrevettem, hogy korpás a hajam. Főleg elől. Hosszú hajam van. Nagyon kellemetlen.

Sosem volt ilyen problémám ezért nem tudom melyik termék lenne hatásos.

Tudnátok segíteni?

N


2022. márc. 7. 19:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Próbáld ki a nizoral sampont. Gyógyszertárban lehet venni.
2022. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül az eredeti Head & Shoulders vált be. Évek óta nem korpásodik a hajam, mióta használtam egy darabig.
2022. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előbb olvass itána a zsíros és a száraz korpa kozotti kulonbségre és állapítsd meg hogy neked milyen van. Utána célzottan arra keress.

Száraz korpára hiába használsz zsíros korpára való sampont, csak rosszabb lesz.

2022. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a neutrogena vált be. Igaz drága de megéri.
2022. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a termék ajánlásokat! Utánanézek!:)
2022. márc. 8. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Nejem a Nizoral-ra szavaz, én a Seborin samponra és hajszeszre. Amikor a szokásos nem használ, akkor néha én is a Nizorallal mosom meg egy-egy alkalommal. Évente néhányszor kell csupán váltanom.

A Seborin samponnal heti egyszer mosom a hajam, alaposan bedörzsölve a fejbőrbe, pár percig rajta hagyva. Kétszer mosom le így. Hajszeszt heti 1-2 alkalommal használom. Miután bekenem felveszek 10 percre egy nejlon fürdősapkát, úgymond pácolni. Nem korpásodik szinte egyáltalán. Viszont, ha kihagyom valamelyiket, főleg a hajmosást, akkor nagyon viszket, majd kipirosodik, kisebesedik a fejbőröm. Sőt a szakállam az államon, a bajuszom , még a szemöldököm is. (szakál nélkül is sajnos, viszont szakállal kevésbé látszik a pirosodás)

Bőrgyógyászoknál is jártam. Egyik felírt valamilyen kénes patikai sampont, ami semmit nem ért, csak rettentően büdös lettem tőle. Másik pedig közölte halkan, nem mondhatna ilyet, de ha lenne a kopaszságra és a korpás hajra tuti módszer, akkor nem lennének kopasz és korpás emberek. :-( Tanácsa szerint mindenkinek más válik be, ezért próbálgatni kell a samponokat. Havonta lehet váltani, ha nem válik be. Gyakrabban nem ajánlott!

2022. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!:)

Vettem ma egy Nizoralt, kíváncsi leszek használ-e.

2022. márc. 23. 17:32
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket! Eddig 2x használtam. A második használat után előről a nagy korpás rész szinte teljesen eltűnt. Meg vagyok döbbenve. Persze folytatom tovább, de nagyon örülök neki. Mindig összefogva hordtam a hajam, hogy ne látszon, de sokszor úgyis láttam a sötétbarna hajam tetején. Nagyon szégyelltem.

Remélem tartósan hatásos lesz.

2022. márc. 29. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!