Mi a baja a hajamnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy igaz nem teszek sokat a hajamra, de bármilyen waxot használok hogy beállítsam a hajam, nem tartja meg túl sokáig, ha meg kint vagyok az utcán és egy kicsit is fúj a szél, akkor az valami katasztrófa :D


És ha teszek rá még egy kicsit (szerintem még így is kevesebbet használok mint egy átlagsrác 1 használatra) akkor meg elég zsírosnak látszik a hajam...


Amúgy tudom hogy őt kellett volna megkérdezni, de egyszer a fodrászom nagyon jól beállította a hajam és az olyan szép frissen mosott hatása is megmaradt, egyáltalán nem látszott hogy bármit is tett volna a hajamra...


Szerintetek mit csinálok rosszul?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2022. márc. 13. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Véleltenül nem rossz minőségű, olcsó waxokat használsz? Érdemes lenne beruházni egy minőségire.
2022. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazából a fodrászodnak szerintem jó volt a cucca
2022. márc. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1es, hát nem tudom... Azt hiszem ilyen 1200ért vehettem, fogalmam sincs hogy ez mennyire számít ócskának, sokkal drágábakkat se láttam ahol vettem (egy rossmann üzlet a Hallernál ha számít) de tudnál mondani akkor jobb termékeket amik esetleg azoknak a kritériumoknak is megfelelnek mint pl a fodrászomé? Tehát nem látszana hogy tele lenne kenve a fejem cuccal
2022. márc. 14. 01:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Megkerdezed a fodrasztol
2022. márc. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok, kösz ez nagy segítség volt.. Sajna nem olyan fodrász szalonban voltam ahol van egy fodrász azt csá hanem vannak vagy 6an 7en, és nem biztos hogy mindig benn van
2022. márc. 14. 09:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Hat így nemtudjuk segíteni sehogy sajnos.

Ha elmèsz fodrászhoz, megkerdezed, ha jol all tole a hajad, akkor kesz, meg is tudtad hogy melyiket hasznnalta

2022. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Okés, igazatok van, köszi a segítséget
2022. márc. 14. 12:54
 8/10 A kérdező kommentje:
És amúgy ti mit használtok amikkel elégedettek vagytok? Tudtok valamilyen nagyon jó terméket?
2022. márc. 15. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
zselé, wax kombó
2022. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De milyen wax/zselé vált br nektek? Egyáltalán van olyan wax/zselé ami nem kelt zsíros hatást de jól formázható vele a haj és úgy is marad? :D
2022. márc. 15. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!