Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok, hogy...

Göndör hajú lányok, hogy tartjátok rendbe a tincseiteket? L

Figyelt kérdés
Nagyon göndör a hajam, de minden hajszárítás után szöszös lesz. Sőt, amint kezd magától megszáradni, már szöszösödik. Használok hajpakolást, hajvégápolót, hővédőt, de hiába. Hajmosási nap még úgy ahogy vállalható, de másnap már... Áh... Ezért is vasalom. Mivel lebetegedtem, így gondoltam itthonra nem vasalom ki, de ha felépülök, továbbra is szeretném egy jó ideig göndören hagyni, mert amúgy sokan dicsérik, hogy milyen szép természetes göndör, és szeretném is kímélni a vasalástól.

2022. márc. 15. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána a cgm-nek és fb-n lépj be ezekbe a tematikus csoportokba(magyar göndörkozosseg, Herczeg Gyöngyi csoportja pl).


Ott rengeteg tippet fogsz kapni.

2022. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi az a cgm? :o
2022. márc. 15. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szárítom soha és ricinus + kókuszolaj keverékével ápolom mosás előtti este.


Ezenkívül lenmag zselével maradnak meg a loknijaim, amiket felcsatolni/feltűzni szoktam, így mutatósabb, mint ha csak úgy lógna az oroszlán sörényem. :)

2022. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!