Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem egy nagyon...

Ajánlanátok nekem egy nagyon tehetséges férfi fodrászt?

Figyelt kérdés

Szeretnék fodrászt váltani, mivel nem vagyok megelégedve a jelenlegi 2 fodrászom munkájával. Már elég sok ideje járok oda, de a munka minősége eléggé hullámzó, de lehet csak az én fejemre nehéz valami nagyon jót alkotni. Nagyon szeretném a legjobbat kihozni magamból.


Olyan fodrászt keresnék, aki Gödöllő környéki, és kreatív annyira, hogy ki tudjon találni egy frizurát számomra, ami illik az arcom-fejem formájához és a hajam minőségéhez.



2022. márc. 18. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"ami illik az arcom-fejem formájához"

A világ legjobb fodrászának választása sem biztos, hogy tetszene/megfelelő lenne neked.Az "én nem ilyen lovat akartam!" bármikor bárki munkájára ráhúzható.

Neked kell kitalálnod, milyen frizurát kérsz - és olyan figarót választanod, aki el tudja készíteni azt.

2022. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tisztelem a véleményedet, de egyáltalán nem értek veled egyet.

Egy fodrász, aki ügyes és nem csak gépszerűen egy kép alapján nyír, az tudja, hogy hiába megy oda a vendég egy képpel, hogy ő azt szeretné magának készíttetni, ha már kapásból a haja minősége se engedi meg a stílus kivitelezését. (hajforgók rossz helyen, stb.)

Egy érzékkel megáldott fodrász én véleményem alapján rengeteg arcot lát, és be tudja határolni, hogy kinek milyen stílusok kivitelezhetők és illenek a jobban. (eltekintve az egyéni elképzelésektől, hogy kinek mi a tetszetősebb vagy mihez ragaszkodik).

2022. márc. 18. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:

"aki fizet, parancsol!"

Ha fénykép alapján rendel frizurát valaki és az a fodrász szerint nem kivitelezhető, akkor indokolja meg a vendégnek és tegyen másra javaslatot.

Ha neki nem tetszik a frizurám, amit rendelek, akkor is azt kell neki megcsinálnia, amiért fizetek.

2022. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfogadom a kihívást! Ha küldesz szemből, profilból, hátulról a fejedről képet üzenetben - nyilván közel sem olyan mint élőben látni - de nagyvonalakban hátha tudok segíteni, javasolni valamit.
2022. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tudnám, hol, merre laksz, ajánlanék, jó messze, hogy legyen időd meggondolni magad.

.

Akkor is fizetned kell a figaró munkájáért, ha az eredmény neked nem tetszik, ám szerinte pont az a frizura illik fizimiskádhoz.

2022. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!