Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitcsináljak ha úgy hullik a...

Mitcsináljak ha úgy hullik a hajam hogy látszik a fehér töve? Visszafog nőni ha megtalálom az okát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

az nem baj, ha látszik a fehér töve, mármint gondolom úgy érted, hogy ha megnézed a kihullott szálat, annak a töve...:)

az a hajhagyma tulajdonképpen:)

egy bizonyos menyiségű hajhullás normális, de ha nagyon hullik, akkor érdemes lenne elmenned egy kivizsgálásra, vérvételre kérni papírt, és a véredből sok mindent meg lehet tudni:)

lehet, hogy vitaminhiányod, vashiányod van, vagy gyulladás található a szervezetedben, persze nem kell megijedni ettől sem, mert akkor kapsz rá antibiotikumot, vagy vitamint, gyógyszert és elmúlik ez a problémád:)

illetve vannak kifejezetten hajhulásra készített termékek, amelyek használtalával jelentősen csökkenthető a hajhullás:)

sampon, balzsam, hajápoló termékek:)

vagy szépségvitaminok:)

szóval nem kell megijedned ettől, nagyon soknak hullik a haja...ha jól tudom napi 100 szál a normális hajhullás, ha ennél több, akkor lehet gyanakodni az említett lehetőségekre, de nem kell szálakat számolgatni, látod úgyis h sok hajszálad hullik, vagy nem:)

na de a léyneg, hogy szerintem egy kivizsgálástól nem elsz semmi bajod, és meg is nyugodsz legalább:)

persze az is lehet, hogy csak neked tűnik hajhullásnak, kérdezz meg egy szakembert a neten ( nlc.hu, noiportal.hu:)

remélem segítettem:)

2010. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és igen, visszanő:)
2010. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. szept. 14. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!