Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézeres anyajegy eltávolítás...

Lézeres anyajegy eltávolítás utáni heg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete volt az első lézeres kezelésem. Az arcomról távolítottak el egy anyajegyet esztétikai okokból. Kb már teljesen leestek a sebek, viszont egy bemélyedő heg féleséget látok. Még bőven van hova gyógyulnia, ezt én is tudom és még piros is, de nagyon aggódok amiatt, hogy ez a mélyedés úgy fog maradni, mivel viszonylag nagy területet érint. Ha valaki nem tudja elképzelni, akkor tudok küldeni képet róla. Volt már valakinek hasonló lézeres anyajegy levétel után? vagy nektek hogyan gyógyult?

2022. márc. 21. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nincs képem róla, de nálam is hasonló volt, mint neked.

Nekem írtak fel krémet, hogy ha 1-2x leesik a heg, akkor azzal kell kenni a 8. naptól fogva.

2022. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Vègül milyen lett? Maradt a mélyedés?
2022. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!