Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ránctalanítók semmit nem érnek?

A ránctalanítók semmit nem érnek?

Figyelt kérdés

Rá kellett döbbennem, hogy hiába ápoltam tudatosan fiatal korom óta a bőröm, ezerszer ráncosabb, mint azoknak a környezetemben, akik semmit nem használnak. Anyukám 70 éves, de simább a homloka, mint nekem 40 évesen, pedig ő még naptejet sem használt soha, esetleg egy kis olcsó hidratálót....

Én meg minden sza...t, lemosó, szérum, pakolások stb. és mégis ráncos az arcom.

Tudom, genetika, de eut már tudatosan figyelem, aki halál egyszerű, semmi kence, annak sima a bőre....



2022. márc. 21. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom azért egy állandó naptej, megfelelő vízfogyasztás és hidratálás kívülről meg egy bivaly tretinoid nagyon meglátszik
2022. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem használnak. Kb 14 éves korom óta ápolom a bőröm. A legtöbb volt középiskolai osztálytársam, korombeli munkatársak ráncosak a szemeik körül. Kiélt fejük van. 30-40nek kinéznek.

Nekem semmi ráncom nincs. Általában 20-nak néznek. 28 éves vagyok.

2022. márc. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak arra tudok gondolni, hogy nem használtál fényvédőt vagy nagyon keveset.

Ha hámlasztóval locsoltad magad minden este, meg retinollal és mellette nem használtál fényvédőt, vagy csak borsónyi mennyiséget (sok helyen olvasom, hogy ennyit használnak az emberek), akkor sajnos igen, az ellenkezőjét érheted el.

2022. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!