Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy legyen normáli...

Mit tegyek hogy legyen normális szakállam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok, és az lenne a kérdésem, hogy mit tudnák tenni hogy erősödjön az arc szorezetem?. Elég ciki, hogy a 14 éves unokatestvéremnek már rendesen szakálla van nekem pedig még csak az államon van, és a bajszom , és kicsit a fulemnél. Idegesítő.... 3 -4 naponta borotvalkozom, mivel ezzel is azt akarom elérni hogy erősödjön, valaki tud segítsen ebben? Azt tudom hogy gének stb, de wtf hogy 14 eves unokatestvéremnek is hamarabb van... Ciki

2022. márc. 22. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Genteika, ahogy írod. Lesz idő, amikor áldás lesz.
2022. márc. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Örülj neki. Nem attól leszel férfiasabb.


Vannak, akiknek naponta többször kell borotválkozniuk, mert a munkájuk miatt nem növeszthetnek szakállt. Néhány óra múlva már serkéik nőnek, s el is átkozzák az adottságaikat.

2022. márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hiába borotválkozol, attól nem fog erősödni. Várj néhány évet, hátha jobb lesz. Lehet hogy durván hangzik, de nálam működött. Az idő a legjobb megoldás.
2022. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, genetika. Párom 25, bátyám 26 éves, egyiknek sincs rendes szakálla, de még bajsza sem. Bátyámnak az arcán kétoldalt semmi, csak a nyak-torok részre nő szőr. Pedig apánknak rendes arcszőrzete van🤷🏼‍♀️ De remélhetőleg segít az idő, még csak most vagy a kamaszodás elején, most kezdenek el tombolni benned a hormonok 😄
2022. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dermaroller. Tudományosan bizonyított hogy serkenti és dúsítja az arcszőrzetet(is). Ha hajlandó vagy egy kicsit szenvedni, akkor nem nagyon van erre a célra megfelelőbb eszkösz.
2022. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Majd 30 éves kor fele megerősödik.
2022. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Edz! Attól termelődik a tesztoszteron, talán az izmaid mellett az arc szőrzetedre is hatással lesz.
2022. márc. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!