Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcon a fülkagyló melletti...

Arcon a fülkagyló melletti részt, ami az ún. pajszernél van, mikor érdemes megmosni: hajmosáskor (samponnal) vagy arcmosáskor (arclemosóval)?

Figyelt kérdés

erre a részre gondoltam:

[link]

(férfiaknál pajszer, nőknél nem tudom, hogy hívják pontosan)


Én inkább hajmosáskor szoktam, mert nem szeretem, ha megy az arclemosóból ott a hajamra vagy ha vizes lesz, de hajat mosni viszont nem szoktam mindennap.


2022. márc. 23. 07:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ok, köszi, akkor megmosom a fül előtt is, de az ott levő hajszálakat megpróbálom kihagyni, amennyire lehet (a konkrét hajat hajmosáskor mosom meg samponnal).


Azt nem értem, hogy az ilyen arclemosót bemutató videókban miért nem úgy csinálják, ahogyan ténylegesen kell?

2022. ápr. 10. 13:11
 12/15 A kérdező kommentje:
Szóval jól értem, hogy arctisztításnál a fülkagyló mentén (a fül és a pajesz közötti részen) is meg kell mosni? De hajmosáskor elég csak a hajat (pajeszt) megmosni?
2022. ápr. 10. 15:20
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Mit nem lehet ezen érteni? Minek kell tulbonyolítani? Artisztítóval megmosod a füled előtti területet, samponnal meg a hajad. Nem olyan bonyolult.
2022. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen, de ha arclemosóval mosom a fül előtt, akkor abból megy a pajeszre is, mert nem tudom teljesen kikerülni a hajszálakat. Ez még nem olyan nagy baj, de megmosás után be kell kenni ott is krémmel amikor az arcomat krémezem, és nem akarom, hogy krém kerüljön a hajszálakra.

Samponnal sem jó a fül melleti arcbőrt megmosni, mert a hajra való termékeket nem ajánlják arcra. A sima víz meg ugye nem elég, valamivel meg kell mosni.

Tudom, túlbonyolítom, de azt sem akarom hogy kiszáradjon ott a bőröm vagy ilyenek... :(

2022. ápr. 10. 15:53
 15/15 A kérdező kommentje:

Illetve bocsi, pontosan mit értesz ez alatt: fül előtti terület?

Nem teljesen biztos, hogy ugyanarról beszélünk.

2022. ápr. 15. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!