Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom kifehéríteni a...

Hogyan tudom kifehéríteni a bőrömet? -goth lány

Figyelt kérdés

Goth vagyok, és sok lánynál láttam, hogy régen sötétebb volt a bőrük, aztán valahogyan kifehérítették. Fényvédőt már használok, de szeretnék valami erőteljesebb megoldást.

Valaki akinek volt ebbe tapasztalata, ti hogy csináltátok?



2022. márc. 23. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ázsiai termékek között rengeteg fehérítő hatású cuccot lehet kapni, mert ott a hófehér bőr az ideál. Viszont kötve hiszem, hogy ezek jót tennének a bőrnek, egészséges módja sajnos nem igazán van a pigmentek eltávolításának a bőrből, amennyire én tudom.

Fényvédőzz rendesen, illetve használhatsz pár árnyalattal világosabb alapozót, hogy sápadtabbnak tűnj, de én mást nem tennék. A goth nem bőrszínfüggő, még csak nem is az esztétikáról szól elsősorban, hanem a zene és a goth kultúra szeretetéről. Bár tudom, hogy sajnos kimondva-kimondatlanul is a sötét haj-fehér bőr a szubkultúrán belüli ideál, de nem csak ilyen adottságokkal lehet valaki goth. Unalmas is lenne, ha még mi is egyengyártottak lennénk, ugyanúgy néznénk ki és ugyanazt viselnénk. :)

2022. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

A gothságnak semmi, de SEMMI köze nincs a bőrszínhez, nem egy rasszista szubkultúra. Lehetsz fehér, fekete, kreol, származhatsz az a bolygó bármelyik pontjáról - nem ez befolyásolja a zene szeretetét.

Amióta minden nap (még télen is) 50+-os fényvédőt használok, és ügyelek arra, hogy ne égjek szénné a napon, világosabb a bőröm, mint volt, bár alapvetően is elég sápadt vagyok.

Ha világosabb alapozót, korrektort használsz, és jól el tudod dolgozni, az is világosítja.

2022. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Smink és fényvédő. Ennyit tudsz tenni.
2022. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1,2 köszönöm a válaszaitokat, és a tanácsaitokat. Az ázsiai termékekre majd mindenképpen ránézek.

Tudom hogy a bőrszínnek semmi köze a gothsághoz. Csak már kiskorom óta hófehér bőrre vágytam. Alapvetően fekete hajam és szemem van, ezért szerintem még jól is állna és a stílusomhoz is menne.

2022. márc. 23. 11:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!