Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajamat "Palette...

Sötétbarna hajamat "Palette sarki-ezüstszőke" hajszínezővel szeretném kicsit kiszőkíteni. Mi lesz az eredmény? (a leszívatást el szeretném kerülni, csak úgy "natúrban" szeretném befesteni vele)

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha színezővel próbálkozol, akkor semmilyen szőke nem ér semmit. Nem fogja be, csak sötétíteni tudod a hajad vele.
2008. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A festék ér valamit?

Szintén leszívatás nélkül.

2008. dec. 17. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mindenképpen kell hozzá legalább 9%-os hidrogén-peroxid, de lehet, hogy kevés a 9% és 12-es kell. Ha kevés, akkor csúnya vöröses, vagy sárgás lesz a hajad. Mindenképp fodrászra kell bízni, ha világos hajat szeretnél a sötétből. Nekem is sötétbarna, én csak szőke melírt akartam bele, de nem teszi bele a fodrim, mert azt mondta, hogy ő nem fogja szétroncsolni a szép hajam. Most minden festésnél 1-2 árnyalatot világosítunk az egész hajamon, így megkíméljük a töréstől. Bár egyszer leszivattam a fekete hajam, fodri csinálta és vöröses-szőke lett. Nem tetszett és nem is állt jól. Akkor gyorsan vettem csokibarna festéket, ami egy nagyon hangyányit javított a színén, később sötétszőke festékkel festettem, az szép volt, nem roncsolta a hajam. De a szőkítést mindenképp fogdrász kezdje el!
2008. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van! Szőkítés nélkül soha nem lesz a sötét hajból világos. És mindenképp fodrászra kell bízni!
2008. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sötétbarna a hajam és ezzel a hajfestékkel festem.Mikor teljesen barna voltam először melírozták és aztán festettem be.Azóta csak festékkel ezzel a palettével festem és lenőtt rész kicsit rézes színű, de ujrafestéskor már teljesen szőke. szval ha befested először elég érdekes szine lesz de ha mégegyszer befested akkor már szőke leszel sztem.De tanácsos először fodrászhoz menni ha világosítani akarod a hajad!
2008. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én tegnap előtt szőkitettem ki a hajam 9%os hidrogén peroxiddal,és vörös lett:(Megszáritottam majd ezüst szőkével kentem be és 3 árnyalatot világosodott.:)
2010. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!