Hogyan barnuljak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Extrém fehér bőröm van.23 éves vagyok és sosem tudtam még lebarnulni.

Önbarnítóból próbáltam vagy 5 féle márkát. Foltos lettem, sárga lettem. Vagy ha éppen szép is lett tőle a bőröm ahogyan izadtam a főbb testrészeimnél az izzadsággal együtt kijött a festékanyag a bőrömből, kifehéredtem foltokban. Szolárium... nos sosem voltam vele kitartó. 6-7 alkalom után sem volt halvány látszatja sem ezért abba hagytam. Napozni....azt is próbáltam finoman, rövid ideig, lassan szoktatni hozzá a bőröm. Rák vörösre sikerült égnem, és igen akkor legalább azt hittem na majd ettől de ahogyan a pirosság eltűnt vissza fehéredtem. Szedtem már Béta-Karotin kapszulát is. Talán van más is aki ilyen cipőben jár mint én és valami olyan alternatívát talált rá ami nekem eszembe sem jutna.

Lehet egy fehér bőr is szép de ez nem az ami nekem van. Szerte a testemen a vénáim hálózata.Nem valami gusztusos látvány a rengeteg kék véna és érhálózat.



2022. márc. 27. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Röviden tömören sehogy. Ilyen a bortipusod. Sajnos vannak fizikai korlataink, amiket ha a fene fenét eszik se fogunk tudni megvaltoztatni.


Legfontosabb az lenne, hogy nyáron kiemelten vedd a bőröd, hisz nem bírja a napot.

Az uv-tol meg csak gyorsitod az öregedési folyamatot és nagyobb lesz a borrak kockazata.

2022. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy sehogy! SOK pasi imádja a hófehér bőrt.
2022. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szolizz minden nap.
2022. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!