Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet annyira erős a szőrszál...

Lehet annyira erős a szőrszál hogy nem húzza ki az epilátor?

Figyelt kérdés
Elég erősek a szőrszálaim es gyorsan is nő, nyáron pl hetente muszáj borotvát használnom, hogy rövidnadrágot tudjak venni, úgyhogy gondoltam kiprobalom az epilátor, a lábamon elég jól be is vált, de a bikini vonalnál/az intim reszeknél egyáltalan nem használ. :/ lehet, hogy túl erősek ahoz, hogy ki tudja húzni? Mik a tapasztalatok? Volt esetleg valaki hasonló helyzetben? Mi lehet a megoldás rá? Minden tippet, praktikát szívesen fogadok!

2022. márc. 27. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hetente? Akkor te szerencsés vagy,ha hetente kell borotválnod. Nekem minden nap,de az epilátor így is kiszedi,ha azzal csinálom.
2022. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen 1 hétig még elég tűrhető, de egy nappal sem bírja tovább. És neked is elég erős vagy csak gyorsan nő? Olyan mintha csak akadna de nem tépi ki pedig próbáltam már borotválkozás utáni nap egyből pár nappal később is hogy hátha nem akkora még hogy ki tudja tépni :(
2022. márc. 27. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is erős és gyorsan is nő. 1 vagyok.
2022. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!