Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pigmentfoltok eltüntetése?

Pigmentfoltok eltüntetése?

Figyelt kérdés

Hellosztok!

Kb. 7-8 évvel ezelőtt egy tábor alkalmával kegyetlenül leégtek a vállaim.

Vízhólyagos is lett, stb. Sajnos pigmentfoltok (szeplők?) alakultak ki rajta, amik halványodtak az évek folyamán, de még eléggé láthatóak.

Milyen eszközök és módszerek vannak a halványítására vagy eltüntetésére?

Lehet írni krémeket, lézeres terápiát, bármit, léci árat is említsetek, hogy képben legyek!

Köszi előre is! ("megelőzésre kell hangsúlyt fektetni" és "nem kell eltüntetni mert nem csúnyák" típusú kommenteket léci mellőzzétek!)


2010. szept. 14. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
citrom.:D
2010. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne napozz sokat, télen szinte elhalványodnak, és az első tavaszi a válladat szabadon hagyó ruhánál, kend be 50FF krémmel a vállaidat. Kevésbé lesz szeplős.
2010. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"megelőzésre kell hangsúlyt fektetni" és "nem kell eltüntetni mert nem csúnyák" típusú kommenteket léci mellőzzétek!


előzőnek: télen nem halványodnak, mert ez nem szeplő hanem maradandó napégési sérülés! (napfolt)

2010. szept. 17. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
kövirózsa krém
2011. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek vannak, második voltam. Nekem is vannak ilyen szeplőszerűségeim. Ez a legkisebb bajom. Ha valaki esetleg megkérdezné, azt mondom, h szeplő. Sokkal jobban zavar az arcomon lévő féltenyérnyi barna napfolt:S
2011. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!