Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Őszülő hajra milyen hajfestéke...

Őszülő hajra milyen hajfestéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak én festem itthon a haját, de nem találtuk meg még az igazi hajfestéket, ami az ősz szálait is befogná.

Most szőkére van festve, alapból gesztenyebarna a haja, ami már olyan kb. 50%-ban ősz.

Magyarországon is beszerezhető, ha lehet drogériás vagy fodrászkellékes, nem luxusmárkájú festéket keresünk (tudom, sok a kritérium :D).


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2022. ápr. 2. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet hülye ajánlás lesz, de esetleg próbáljátok meg a live hajszínezőt.

Az a vicc, hogy én sokáig festettem rendes hajfestékkel a hajam, de semmi se fogta meg olyan hosszú időre a hajamat mint a Live-ok.

2022. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hennát nem próbáltátok korábban? Elvileg jobban be tudja fogni a szálakat, mint a sima festék.
2022. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs hülye ajánlás, bármit szívesen meghallgatok. :)

Most Glisst használunk, viszonylag tartós is, igazából az a probléma, hogy a gesztenyebarna részt befogja, de az ősz részeket nem... Szóval nem magával a festékkel van a baj, mert normál hajon valószínűleg működne...

Hennát még nem próbáltunk, csak drogériás bolti festéket.

2022. ápr. 3. 01:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már nagy mértékben ősz, én mindenképp fodrászkellékesnél kapható márkákban gondolkodnék. Alfapart LISAP easy, Inoa Matrix, Kallos Sajnos a drogériás samponok nem veszik figyelembe a meglévő hajszínt és nagyon ritkán adják az az eredményt ami a dobozon van, valamint a fantázia nevek is nagyon félrevezetőek. A legjobb ősztakarást a .00 azaz natúr színek adják.
2022. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!