Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, igénybe vett hajra...

Hosszú, igénybe vett hajra tudtok ajánlani hajápolót?

Figyelt kérdés

A hajam már a derekamig ér, nem nagyon szeretném levágatni.

A gondom az, hogy munkában állandóan össze van fogva, nem lehet kiengedni, és nagyon meglátszik a hajszálaimon. Hajpakolás, sampon, balzsam, hajolaj, amiket használok, leginkább hajszárítóval szárítom, de langyos levegővel.

Jelenleg egy sampon váltáson gondolkozom, hátha lesz változás. Úgy tudom hozamosan nem szabad egy fajta sampont használni, mert az sem tesz jó a hajnak, így néhány havonta váltok.

Még az olaj és ecet tippeket nem próbáltam, egyelőre csak egy jó hajápolót szeretnék.

Valaki tudna ajánlani nagyon jó hajpakolást sampont balzsamot hajolajat? Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. ápr. 7. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Aussie SOS repair. Van hajmaszkja is, meg gyors pakolás is, meg balzsam is.

Nekem nagyon szép lett tőle a hajam. Ennyire még semmitől sem lett fényes és sima. És úgy, hogy közben nem zsírosítja és nehezíti el.

Egyébként egy kicsit azért érdemes vágatni. Ami már tönkrement az sose lesz már igazán szép, akármit is teszel rá.

2022. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig az ecet nagyon jó rögtön csilli-villi lesz tőle a haj egyrészt mert vízlágyító, vízkőtelenítő, másrészt mert savassága lévén lezárja a kutikulát így a szálak felülete simább, fényesebb lesz.

Az sem mindegy hogy kötözöd össze, csak lazán, puhán. Nekem a fenekemig ér a hajam tudom miről beszélek.:)

1! Az Aussie SOS Deep Repair 3 Minute Miracle mélyápoló pakolást vehetem elsőnek? Jó termék? Vagy melyiket ajánlod a márkával való ismerkedéshez először? Köszi!

2022. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aussie
2022. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2: a supercharged repair maszkot vettem először. Utána a 3 min. miracle-t is kipróbáltam. Mindkettő nagyon jó.
2022. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!