Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet hajat begondoriteni...

Hogy lehet hajat begondoriteni ugy hogy olyan apro kunkori hullámok legyenek benne? Ha hajcsavaroval akkor pontosan milyennel?

Figyelt kérdés

[link]

kb íígy..


2010. szept. 15. 10:48
 1/8 anonim válasza:
szerintem ne hajcsavaróval próbálkozz. Dauer csavaróra tekerd fel. mivel az a lekkissebb átmérőjű csavaró és te apró kunkorit szeretnél.
2010. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az hulyeséég...mer azt hogy kell egybekapcsolni?
2010. szept. 17. 22:59
 3/8 anonim válasza:
szerintem nem hülyeség,a barátnőm irta,aki fodrász és segitő szándékkal irt te meg lehülyézed a dolgot?!szerinted szép hozzáállás ez? megtisztelt azzal hogy segit mivel más nem igazán irt még neked dehát mindegy....
2010. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem oot hulyééztem le :D hanem a csavarót ...mivel láttam uzletbe és nemtudom hogy kell egybekapcsolni így nemvettem meg...
2010. szept. 19. 11:27
 5/8 anonim válasza:
oké, amugy mindkét végén van bevágás,az egyikben van gumi,és azt kell a másik végére is beakasztani. jo találmány föleg ha olyan fürtöcskéket akarsz
2010. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
amugy te most arra a puhára,hajlíthatóra gondolsz? vagy arra a máásikra...?
2010. szept. 19. 18:48
 7/8 anonim válasza:
A fa csavaróra gondolok
2010. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de az nagyon sokááig tart .nem?

és kell hozzá dauuer vííz vagy csa ksimán vizes hajra? :D

2010. okt. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!