Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első alkalommal milyen borotvá...

Első alkalommal milyen borotvát javasoltok fejbőrre? Érzékeny a bőröm de szeretném kipróbálni milyen ha nem csak nullással van nyírva. Kíméletesebb egy női borotva mint egy férfi? Vagy pont a férfi a jobb?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nőként írom neked hogy a női borotva állandóan száma széjjel kaszabol… pedig egy erősen közepes , majdnem felső árkategoriasat vettem…

Aztán mivel már meguntam hogy zuhany után kb vérzés csillapítok itt ott az helyett hogy torolkoznek, a párom mondta hogy használjak férfi borotvat, és láss csodát sokkal jobb volt !


Szóval szerintem férfi borotvával csináld és egy jobb kategóriával kezdetben aztán amúgy is látni fogod hogy bírja a borod !


Sok sikert


34/ N

2022. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!