Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért viszket a hajam?

Miért viszket a hajam?

Figyelt kérdés

Baba samponnal mosom,kókuszolajossal,+Head&Shoulders is van itthon+a baba samponból is,korpásodás ellen...


Tangle Teezer hajkefét használok,nem tépi a hajam,de úgy viszket,hogy az valami borzalom...Mit csinálhatok szerintetek rosszul?


Vizesen nem fésülöm,nagyon dús,vastagszálú hajam van,+nagyon gyorsan is nő.

5 év alatt megnőtt kerek 78 centisre,viszont akkor nem viszketett...Szóval nem értem...



2022. ápr. 10. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A hajad tuti nem viszket, max a fejbőröd. Valts sampont.
2022. ápr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
A fejed viszket, lehet hogy kiszárítja a fejbőröd a samponod vagy irritálja a samponod, próbálj ki másikat!
2022. ápr. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
89%
Lehet nem tudta hogy a haja alatt van feje is 🤔
2022. ápr. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig viszket a napszemüvegem, ha szempillaspiralt rakok fel.
2022. ápr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kiszárítja vagy irritálja a sampon a fejbőröd.
2022. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3. hozzászóló,de tudom,hogy a hajam alatt van a fejem is :)


Szerintem klóros a víz,amivel mosom a hajamat,és ezért viszket,nem a hajam viszket,hanem a fejbőröm :) (de nem vészes)


Nagyon sokat tudok ám,a helyes hajápolási praktikákkal,ennyi :)


Tudjátok ezek a samponok sem olyanok már,mint régebben voltak,az áruk az egekben,viszont elég "silány" a minőségük"


Pl az almaecetet kicsit fel kell hígítani,közepesen meleg vízben,és úgy fénylik a hajam,hogy csak na,de van mézes almaecet is,az még jobb :)

Szűz kókuszolaj is nagyon jót tesz a hajnak,+ a különböző kifésülő sprayk,balzsamok.

Bemásolok nektek valamit,mindig kérdezzetek rá,hogy valóban azt kapjátok-e,amit rendeltetek :) (sajnos engem átvertek,ezért kell rákérdezni) :)


[link]

2022. ápr. 11. 11:45
 7/12 A kérdező kommentje:

A notino.hu-t nem ajánlom senkinek!

Inkább DM+Rossmann

[link]

[link]


Ennyi! :)

2022. ápr. 11. 11:53
 8/12 A kérdező kommentje:

Most már nem viszket a hajas fejbőrőm :)

Hetente mosok hajat,becsavarom egy nagyon jó nedvszívó törölközőbe,hagyom,hogy felszívja a türcsi a vizet,és azután megszárítom ionos hajszárítóval :)


Csak ajánlani tudom,fa fésűket,fa bontófésűket,puha hajgumikat,amik nem tartalmaznak fémet(mert azok törik a hajat),mikor nyáron majd jó idő lesz,kiülök a napra,és hagyom magától megszáradni,ha valakinek kérdése van,írjon nyugodtan :)

2022. ápr. 11. 12:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Aha, ilyen gyorsan megoldodott, oke...:D


Amugy tessek levaltani ezeket a szemet samponokat, szarra szaritjak a fejbort, ezert viszket. Nem a viz az oka, hanem mert rossz termekeket hasznalsz.


En a vichy dercos termekcsaladot szeretem, en most a nyugtato sampont hasznalom, mert nagyon erzekeny a fejborom, de van tobbfele.


A kirohanasod a notinoval meg a tobbivel kapcsolatban nem nagyon ertem, bocsi. Szerintem mindenki ott vasarol, ahol akar :)

2022. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tessék,bemálom neked a notino.hu-s véleményeket:

[link]


Szóval borzalom..

Abszolút nem rosszak ezek a samponok,hidd el légyszíves :)

Nincs semmi baj,amúgy ;)


Nem egyszer rendeltem a notinjóról,meg is jártam rendesen,egy akksis orrszőrnyírót rendeltem...Az helyett meg kiküldtek egy elemest,és még mindig,mikor belépek,ugyan úgy van feltüntetve a termék...Ezért soha az életben nem rendelek tőlük semmit,olvasd el a véleményeket,és akkor rájössz,mekkora átverés...

2022. ápr. 12. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!