Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufruval is lehet csinos...

Frufruval is lehet csinos frizurát készíteni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy igen csak ritka ha valakinek frufruja van, legalább is az én észrevételeim szerint. De a gond az, hogy nem tudom hogy mennyire állna jól nekem ha nem lenne és volt egy képem ahol eléggé félre volt tolva a frufrum és kb mintha nem is lenne de úgy éreztem, hogy nem állt hozzám a frizura. Szóval úgy érzem maradni fog viszont frufruval is lehet csinos hajakat készíteni? Pl.szőkére gondoltam és ilyen hullámosra persze frufruval. Szemüveges vagyok ami még dob a nézeten de ilyesmit terveztem. Egy videóban nagyon jól látszik milyet is akarok de ott sincs frufru viszont nem tudom, hogy frufruval hogy mutatna. Szerintetek bele vágjak? Még annyi, hogy ilyen hullámos hajat minden nap hogy lehet elkészíteni vagy az egy ideig olyan marad még ha hajgumival is össze fogom? Kimaradt hogy ilyen sűrű frufrum van.

2022. ápr. 12. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet divatos a frufru. De azért csak akkor igazán szép, ha foglalkozik vele az ember (nem lóg a szemébe meg ilyenek). Elég rendszeresen kell vágni.

Szemüveggel meg elég lutri, bár a vastagkeretes szemüveggel kifejezetten lehet divatos.

2022. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

A frufru + szemüveg (nekem is volt) valahogy nem passzol. Én is féltem hátranöveszteni, de utólag örülök neki, igazi glow up :D


De lehet stílusos a frufru, csak foglalkozni kell vele. Eleve csúnya ha már zsírosodik és összeáll, meg ugye van hogy reggelre össze-vissza áll.


Nekem van olyan hajsütőm ami hullámos hajat csinál, de pl.ha kontyba felrakom este és reggel kiengedem, akkor nekem hullámos lesz egy darabig.

2022. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
amúgy első vagyok és kifelejtettem, hogy a szép, ápolt frufru nagyon durván fiatalít :D
2022. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Keveseknek áll jól, de van akinek meg muszáj


Hosszúkás arcom van, lapos nagy homlokom, csúnya girbegurba hajtövem a homloknál. 2x próbáltam teljesen lenöveszteni, iszonyat öregnek ereztem magam


Mikor visszav@gtuk azt éreztem h végre én vagyok ismét és más is így gondolta. Szeretem, lehet változatosan ezt is. Amúgy a hullámos is úgy divat hogy felül egyenes, kb a frufru vonalaig, szépen néz ki.

2022. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!