Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig elég neked egy 50ml es...

Meddig elég neked egy 50ml es fényvédő arckrém?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 22:11
 1/7 anonim válasza:
15%
Nem használok sajnos :( Egyszerűen egyik sem vált be ,csípte a szemem és a bőröm az összes fajta :(
2022. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Körülbelül másfél hónapig.
2022. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy használnám, ahogy rá van írva, hogy óránként-két óránként újrakenni, akkor egy hétig tartana kb.
2022. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

1-2 hónap attól függően, hogy mennyit tartózkodom kinn (itthon nem kenem, mert sötét a lakás, irodás napokon meg elég egyszer újrakenni szerencsére, de ha kinn vagyok, 3 óránként van kenésidő úgy, hogy azért kerülöm a közvetlen napfényt ha lehet vagy kalapozok). Nyaktól lefelé mást használok.


1.

Nekem ezek egyáltalán nem csípték a szemem:

Uriage bariésun arcra használt fényvédője (kicsit fehérkés nyomot hagy, de egyébként szeretem, mert nem csillog, mint a veszedelem)

La roche posay anthelios termékcsalád valamennyi tagja (különösen a Shaka fluide és az Anthelios XL Anti-Brillance)


Amik szintén beváltak textúra szempontjából, de csak úgy, hogy közvetlen szemkörnyékre stiftet használok inkább (pl. Uriage bariésun mineral stiftjét):

Bioderma cicabio

Revox daily sun shield (ebben van parfüm egy kevés, de nekem nem okozott problémát)


Természetesen mind spf50+ :)


Testre/nyakra ami nem csípett:

Uriage bariésun kid

Bioderma photoderm kid

2022. ápr. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
13%
Nem hasznàlom, így végtelenségig.
2022. ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Csak reggel használom,smink alà, 3-4 hónapig simán
2022. ápr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap
2022. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!