Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legtartósabb parfüm?

Melyik a legtartósabb parfüm?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Férfi vagy női?
2022. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme a tartósságnak, ha épp neked nem tetszik, vagy épp nem alkalomhoz illő?
2022. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meddig kéne tartania? Illetve férfi vagy női parfüm?
2022. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Azt te drogériák polcain nem találod meg.

Vannak olyan tömény niche illatok, amikből ha egy kis tűnyit teszel a csuklódra, már az is brutális hatósugarú, és fürdés után is még legalább egy napig lerobbanthatatlan a bőrről, illetve több napig az orrodban van, konkrétan a gondolataid sem tudnak szabadulni tőle.

Fogalmam sincs, hogy létezik-e ilyen Guinness rekord.

Nekem volt már ilyen élményem. Pont akkor olvastam egy elég átható témájú könyvet, - ami pont olyan volt, mint a parfüm, amit akkor viseltem.

Akaratlanul is összekapcsolódott az illat a könyvvel. Még alvás közben, fürdés után is éreztem magamon az illatot, és valahányszor megcsapott, újra és újra a könyv és a tartalma jutott az eszembe, így elég horrorisztikus éjszakám volt. (Egyébként a könyv Stephen Kingtől az Intézet, a parfüm pedig az Initio Atomic Rose volt. 😅)

Ezen kívül eddig az Amouage Blossom Love, a Mugler Angel és a Cartier La Panthère volt még ilyen rajtam, de hivatalosan még ezek is csak EDP-k, amikben az illóolaj 15-20%, míg a “parfum”-ben 20-30%.

Na, az még ezeknél is brutálisabb lehet.

2022. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!