Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezdő szolisként mit ajánlotok?

Kezdő szolisként mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most fogok elkezdeni szoliba járni.

Kicsit fehér bőrűnek, mondanám magam, illetve van egy jó pár apró anyajegyem.

Kérdésem lenne, hogy arra tudtok-e ajánlani valami jó fényvédőt?

Meg valami jó szolikrémet?

A másik kérdésem pedig, hogy esetleg valaki letudáe írni részletesen, hogy ő pl. mennyi idő után ment feljebb a percekkel? Stb.stb.

Minden érdekel :) kivéve az okoskodóak (ti légyszi kiméljetek)

Előre is köszi:) 20/L



2022. ápr. 22. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Én is fehér vagyok, anyajegyekkel, világos szemmel/hajjal. 6-7 perccel szoktam kezdeni, ennél többnél már megégnék. 2-3 alkalom után már 8 percre megyek, és így egyre feljebb egész 10-ig, annál több nem tesz jót az én bőrömnek, nem kreol vagyok.


Hidratáló/bronzosító krémeket a recepciónál tudsz venni, én mindig használok.

2022. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ja és én külön az anyajegyekre nem szoktam kenni fényvédőt, csak napozásnál használok naptejet, szoliban nem. Úgyis járok félévente-évente melanomaszűrésre, ha bármi gond van, időben ki tudják szűrni.
2022. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)
2022. ápr. 22. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Hogy hagyd abba, amíg nem késő
2022. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
63%
Kedves négyes a számból vetted ki a szót. Nagyon szép tudsz lenni, nem barnán is. Viszont, ha alapból nem barnulsz le, akkor a bőröd tuti érzékeny a szoláriumra. Apukámnak fehér, érzékeny bőre volt. Sose járt szoláriumba, de a napsütés miatt bőrrákos lett 55 évesen. 58 éves korára átterjedt a daganat az agyára, ami három hónap után elvitte. Az ilyen erős bőr sugár szennyezés nélkül még köztünk lehetne. Ha nem akarsz te is ideje korán eltávozni, akkor ne állj neki szolizni.
2022. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a szolis bőr csúnya, sárgítja a bőrt. A fényvédelem fontos lenne, de akkor inkább napozz, ha barna bőrre vágysz (és nem sárgára). Opció még a barnító krém is.
2022. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
#5 őszinte részvétem apukád miatt, de nem lesz mindenki bőrrákos, aki szoliba jár. Amint látod, apud még csak nem is járt soha, más meg végigszolizza az életét, úgy néz ki, mint egy szétaszott rák és semmi baja. Ennyi erővel levegőt se szívjunk, mert teli van szennyező anyaggal, vagy ne ússzunk természetes vízben, mert megtámadhat a húsevő baktérium. Szerintem ha valaki ésszerűen és mértékkel jár szoliba + melanoma szűrésre, annak nincs nagyobb félnivalója, mint annak, akit nyáron ér napfény. Pl. én csak nyár előtt szoktam pár alkalommal szolizni, hogy egyenletesen barnuljak le, ne csak azokon a részeken, ahol ruhát viselve ér a nap. Annak mindig az a vége, hogy leégek, az egészségesebb dolog, mint a szoli? Hát nem.
2022. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Azt hogy hagyd a francba!!!! Rákot okoz, ráncos leszel.

Kend magad fényvédővel. Ha meg barnaságra vágysz inkább használj barnítókrémet.

2022. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%

Három naponta mentem, fokozatosan emeltem a perceket. Most napi fél óra, olyan fincsi!


(ne törődj vele, hogy a sok monitorfejű penészvirág lebeszél!)

2022. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

#9


Nem ránk kellene hallgatnia, hanem letenni a popsit biológiát tanulni. Nem kell nekem hinni, van több százezer publikáció a témában az uv sugárzással kapcsolatban, illetve azzal kapcsolatban, hogy ha nem pörgeti a kollagént a szervezeted, mint nyamvadt 20 évesként, mikor a magad ellen elkövetett legnagyobb baklövéseidnek sincs még nyoma, úgy fogsz kinézni, mint a rinocérosz picsája. És azzal kapcsolatban is, hogy rosszabb esetben az lesz a legkisebb bajod, hogy ocsmány vagy 30 évesen, mint egy kiélt prosti, a legnagyobb meg hogy tenyérnyi bőrfelületeket vágnak ki belőled akár a fejden és ennek ellenére is haldokolsz.


Nem számít a személyem, a tények számítanak. Azok a tények, amik fennvannak a neten, utána lehet olvasni, meg lehet nézni ezer forrásból ugyanazt, el lehet olvasni azt is, hogy miért így működik egy élő szervezet, a hullámhossztól a sejtosztódáson át a bőrszövet működéséig.


Olyanra mindenesetre biztos nem hallgatnék, akinek a legfőbb érve az, hogy a vele ellentétes véleményen lévőket gúnyneveken szólítgatja. Ez viszont tipikus buta irigy nő viselkedés. Ha nem akarsz annak tűnni, akkor fejezd be és ha valamihez buta vagy, inkább hallgass és tanulj.

2022. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!