Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS nappali arckrém után...

SOS nappali arckrém után természetes az elnehezedő arc?

Figyelt kérdés

Vagy ez a nivea termékek sajátossága lenne?

Vagy pedig azt jelenti, hogy hatékony mert megdolgozza az arcot?


Nem értek hozzá, bocsánat. Viszont ez így eléggé álmosít.



2022. ápr. 23. 09:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve egy éve lejárt nappali arckrémet lehet-e használni ha az állaga és az illata is ugyanolyan mint újkorában?
2022. ápr. 23. 09:29
 2/8 A kérdező kommentje:
2 külön arckrémről szól a kérdés ha valakit megzavart volna. Köszönöm a valaszokat.🥰
2022. ápr. 23. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan arckrémet használj, ami jó érzés. Kozmezikus adta a tippet, hogy hiába hiperszuper valami, ha neked rossz érzés valamiért, akkor nem neked való
2022. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt azért magamtól is kitaláltam, nem pont erre lennék most kíváncsi.
2022. ápr. 23. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az éjszakai krémem után sem nehezedik el az arcbőröm. Nem megfelelő krémet használsz.

Az 1 éve lejárt krém az meg kuka, vagy maximum a kezedre kend fel.

2022. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kéne, hogy elnehezítse a bőröd és ez egyáltalán nem jelenti, hogy hatékonyabb lenne. Próbálj ki mást.

Arcra én már nem kennék olyat, ami egy éve lejárt, de ha nem látni rajta, hogy bármi baja lenne, akkor nem is dobnám ki. Kézre, lábra még jó lesz, ott nem olyan érzékeny a bőr, így biztos nem fog gondot okozni.

2022. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem illik hozzád az arckrém, érdemes olyat keresned, ami hozzád passzol.

Ehhez tudnod kell a bőrtípusodat és egyéni problémáidat. És érdemes a tudatos bőrápolásban is kutakodni, mert a drogériás krémet jó része kuka, tele van minden sz@rral.

2022. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem a bőrápolásban elmélyedni, nyakra-főre öntöttem magamra a hialuronsavas dolgokat és volt egy pont, hogy úgy éreztem, hogy kiesik előre az arcom, annyira puffadtnak éreztem.
2022. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!