Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálok rosszul, mitől...

Mit csinálok rosszul, mitől lehet ez? Mivel kezeljem a pattanásokat?:/

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, folyton csak a jobb oldalsó áll oldalsó részén jönnek ki pattanások, de nagyon rondák. Cisztás, piros, gumós pattanások, amik kinyomás után ráadásul vörös nyomokat is hagynak.

Kimostam a párnáimat, a telefonomon kihangosítva beszélek hogy ne érjen oda, nem tudom mit tehetnék még.



2022. ápr. 27. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy bőrgyógyászhoz, ha ő ajánlja akkor kozmetikushoz is. Megmondja mit kell tenned
2022. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Kimostam a párnáimat"

Jó, de mikor volt az már! És azóta? ;-)

2022. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez sajnos hormonális. Ahogy írtad, 2-3 naponta cseréld a párnahuzatodat, kihangosítva beszélj, és nap közbe egyáltalán ne piszkáld. Ja és NE NYOMKODD csak rosszabb lesz. Esetleg ahogy fentebb is írták a bőrgyógyász segíthet.

Nekem is a jobb álkapcsom mentén volt pattanás, nekem a bőrgyógyász Isotretinoin gyógyszert írt fel súlyos pattanásra, ilyenkor már csak az segít. Több mint fél éve szedem, és már csak 1-2 folt maradt

2022. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már voltam 3-szor bőrgyógyásznál, többnél is, és gyakran mosom a párnáimat :)

Egyszerűen csak a jobb oldalsó áll résznél jönnek ki, de ilyen gigantikus pattanások és ráadásul a helyük nyoma is ott marad.... :(

2022. máj. 3. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász mit mondott?
2022. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!