Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Stressztől hajhullás?

Stressztől hajhullás?

Figyelt kérdés
Stressztől hájhullás. Emiatt még jobban el kezdek stresszelni,ami még nagyobb stressz. Akkor így mi lesz? Még több hajhullás,sose lesz vége....

2022. ápr. 27. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is kezd el megoldani a problémát, mi okozza a stresszt?

Másodszor, szedj biotinos vitamint, illetve használj hajhullás elleni sampont és balzsamot.

Én a Super Siberica Professional hajhullás elleni samponját ajánlom és ennek a balzsamát. Minden fajta hajra lehet használni,az alapját bio kúszómagnólia-virágvíz adja, ami megerősíti a hajhagymákat, van benne bio ginzengkivonat, ami fényt ad, biotin, ami erőt ad a hajadnak és simává, ragyogóvá teszi, ezenkivűl bio orbáncfűkivonat, B6, B12 és B3 vitamin, ezek tonizálják a fejbőrt és erősítik a hajat, volument és energiát adnak. Gyógynövényekkel készült ÉS vegán is!!

DM-ben lehet kapni, ha jól emlékszem 2000Ft körül volt külön külön. Tudom, több mint egy átlag sampon de hidd el, szívből ajánlom, megéri az árát és sokáig jó, egy db sampon 400ml.

Nekem evészavartól kezdett el csomókban hullani a hajam, nagyon sokat segített ez a sampon+vitamin. 😊

2022. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ki fogom próbálni
2022. ápr. 27. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Aludj, egyél és igyál rendesen (rendszeresen eleget és táplálék- meg vitamindúsan), mert abból tud épülni a haj, ami beléd jut, a stresszcsökkentés meg ott kezdődik, hogy kipihened magad.
2022. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!