Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 évesen miért őszül a...

18 évesen miért őszül a hajam? Lehet ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés

Rendszeresen találok a hajamban ősz hajszálakat. Eléggé bizarr, és elkeserítő számomra. Ilyenről még nem nagyon hallottam. Úgy tudtam, hogy 36 év körül kezd őszülni a haj.

18 éves lány vagyok.



2022. máj. 8. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan osztálytársam általános iskolában, aki ugyanígy járt :( Középiskolában is van. Genetikán múlhat
2022. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a sok stressz, vagy valamilyen eddig ismeretlen betegség (de azét ez a ritkább eset nyugi). Genetika is játszhat szerepet benne ha anyud vagy apud nagyon ősz.

Ha a stressz vagy egy esetleges betegség amit orvosi vizsgálat tud kimutatni akkor azon változtatsz. Ha genetika akkor meg csak festéssel. Ha be melíroztatod akkor nem látszik.

2022. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Lehetséges. Egyik ismerősöm 15 évesen kezdett őszülni
2022. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
16/l vagyok, en is találok néha ősz hajszálat :D sajnos nem lehet mit tenni, anyukám 18 évesen kezdett őszülni, bár sokáig szép maradt a haja utána is. Remélem nekem sem lesz pár éven belül teljesen ősz, de ha mégis, az se tragédia.
2022. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem lány vagyok, nekem is volt 16 éves koromba pár ősz hajszálam. Azóta eltelt 9 év, de nem vagyok ősz, közel sem. Akkor valahogy volt pár, azóta semmi.

Viszont egyik ismerősöm már 20 éves kora körül teljesen ősz volt. Persze jól is áll neki, meg nagyon fiatalos (azóta már 50 múlt), kora nem látszik rajta így sem. Csak annyi, hogy már ősz.

2022. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

12éves korom óta őszülök.


Stressz+genetika.

2022. máj. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Stressz vagy genetika miatt lehet.
2022. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!