Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hideg vagy meleg bőrtónusom van?

Hideg vagy meleg bőrtónusom van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vizsgáljam meg az ereim szintét, de komolyan él ezen a bolygón olyan ember, akinek nem zöldnek látszanak az erei? (Ha kékes-lilás, akkor hideg tónusú a bőr.)


A másik ilyen hülyeség, hogy próbáljak fel arany és ezüst ékszert, és ha az ezüst áll jobban, akkor hideg tónusú a bőröd. A vicc ebben csak az, hogy pont arra lennék kíváncsi, hogy milyen ékszerek, ruhák passzolnak inkább hozzám, mert magamtól én suta vagyok teljesen ehhez. Nem tudom, hogy az arany vagy az ezüst áll-e jobban és azt sem, hogy sápaszt-e a fehér szín és a többi... Nem tudom, hogy egy szín hogy tud sápasztani... Nekem mindenféle ruhában ugyanolyan fejem van... :D


Hogy leégek-e a napon? Nem tudom, nem szoktam napozni, de leégve csak életemben egyszer voltam. (Ha hajlamos vagy a leégésre, akkor hideg tónusú a bőr állítólag)


Olyat is olvastam már, hogyha előbb vörös a bőr és utána barnul le, akkor hideg tónusú. Ez a tulajdonság rám igaz, de ugye fentebb elhintettem, hogy zöldek a csuklómon az ereim... Na akkor most mi van?



2022. máj. 11. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon nehezen tudtam eldönteni hogy hideg-e vagy meleg-e a bőrtónusom.

Nekem inkább kékesek az ereim, de semmiképp sem lilák.

Nehéz eldönteni hogy az ezüst vagy az arany áll jobban, szerintem kérdezz meg valakit.

Én azt is próbáltam megfigyelni hogy melyik színtípus színei hogy állnak rajtam, milyennek tűnik tőle a bőröm.

Van olyan szín amitől sárgásabb, és olyan is amitől világosabb, rózsaszínesebb a bőröm.

Gyerek koromban mindig szépen lebarnultam, de most könnyebben megégek.

Én még azt figyeltem meg hogy képeken például nagyon fehér bőröm van, és a természetes fénynél is inkább fehér. Lámpafénybe sötétebb, sárgásabb.

Én ezek alapján úgy gondolom hogy nekem inkább hideg tónusú a bőröm.

Ezen kívűl egy csómőt kutakodtam az interneten a témában.

Ha nem sajnálod rá a pénzt, színtanácsadáson meg tudnák mondani hogy neked milyen.

2022. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!