Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb férfi dezodor...

Melyik a legjobb férfi dezodor szerintetek?

Figyelt kérdés

Lehetőleg alumínium-mentes legyen.


Nekem az Old Spice Whitewater a jelenlegi kedvencem, viszont drága és gyorsan kifogy, ráadásul annyira nem is gátolja az izzadást szerintem, ezért kipróbálnék mást. A Nivea-t próbáltam utoljára, az csalódás volt.


Előtte szinte az összes természetes, bio dezodort kipróbáltam, véleményem szerint ezek semmit nem érnek.


2022. máj. 14. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam én már rengeteg mindent drágától az olcsóig, de az izzadást semelyik nem gátolja. Azóta úgy vagyok vele, hogy megveszem azt az Axeot ami tetszik, pólóba meg beleteszek egy hónaljpárnát. Az remekül felszívja az izzadságot és kellemetlen szagok sincsenek és így a póló sem lesz foltos. DM ben lehet kapni 14 darab 1100 Ft. Lehet nem a legolcsóbb megoldás de legalább tényleg jó.
2022. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!