Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajdúsító sampon valóban...

A hajdúsító sampon valóban hatékony szokott lenni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 hónapban elkezdtem használni egy hajdúsító sampont. Ami a meglévő hajat erősíti és új hajszállak növekedését serkenti a benne lévő koffein segítségével. Ezt ígéri legalábbis a sampon gyártója...


De eddig csak azt vettem észre, hogy hullik a hajam. Pedig amúgy is kopaszodásra hajlamos vagyok, egyre ritkul a hajam.


De mivel nem figyeltem meg korábban hogy hullik, és ha igen mennyire a hajam így azt se tudom, hogy most ez a hajhullás a sampon miatt van, vagy sem...


Szerintetek használjam tovább a sampont? És a hajhullás mitől lehet (minden hajmosásnál vagy 10-20 hajszál a tenyeremben marad, és naponta mosok hajat)?


Ha valóban dúsítja a hajat, akkor mikor lesz meg a hatása?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2022. máj. 15. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A hajmosást kicsit ritkábban kéne… sajnos ez is benne van a pakliban. Gondolom már 1 nap múlva zsírosodik, ezért mosod ennyiszer, de mégis ha például otthon vagy, nem mész sehova ne moss hajat, muszáj kicsit regenerálódniuk a hajszálaidnak. És jó lenne ha sikerülne legalább 3napig eljutnod.

A sampon is benne lehet a dologban, nézd át az összetevőit, vagy írd le a sampon nevét, segítünk.

Ha a hajhullással nagy baj van, azt is írd le, nekem volt egy szuper hajhullás elleni samponom, amit csak ajánlani tudok mindenkinek.

Illetve szedj vitamint a hajadra!! Tényleg segít

2022. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10-20 hajszál egy hajmosás alatt teljesen normális alapból, de én az ilyen szerekben nem bízok. Próbáld ki inkább a Ricinusolajat. Nekem nagyon bevált.
2022. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Ezek a kegyszerek nem érnek semmit. Egy sampon nem fogja dúsítani a hajadat.
2022. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.


1-es válaszolómnak: igen, sajnos zsírosodik. Megpróbálom akkor ritkábban mosni... Alpecin nevű sampont használok. Különben minden másban megfelelő lenne. Megköszönném, ha leírnád annak a samponnak a nevét. De az csak hajhullás ellen volt vagy dúsította is?

Erre vitamin komplexet ajánlasz? Csak magnéziumot, D és C vitamint szedek...


2-es válaszolómnak: igen eszembe jutott, hogy ez akár normális is lehet... És a ricinus olaj az regenerálja a hajat vagy dúsítja is?


3-as válaszolómnak: igen, ez is eszembe jutott már...

2022. máj. 15. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Dúsítja és növeszti.
2022. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer elhasználtam egy flakon Alpecin koffeines sampont és jó sok babahajam lett tőle.
2022. máj. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!