Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalot és gondorito...

Milyen hajvasalot és gondoritot ajanlotok?

Figyelt kérdés
Olyan van hogy mindkettő egy kiszerelésben? Ha tudtok képet is linkeljetek.
2010. szept. 17. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy mindekettő egy kiszerelésben de sztem avval nem olyan hatást érsz el mint külön!

Hajvasalóban én a Bellissimát ajánlom:)

2010. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is a Belissimát,konkrétan amit a hajas laci reklámozott.Az a 200 fokig melegíthető kerámiás!


[link]


Na ezt!Ilyen van nekem!Már évek óta beválik a vastagszálú,erőszakos hajamnál.

2010. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:). A bellisimaval lehet göndöríteni is? Láttam olyan videókat amelyekben hasonló hajvasalóval göndörítenek.:D
2010. szept. 18. 09:50
 4/8 szucs oliver válasza:

Szia! Nekem is ilyen van, hamarosan 2 éves lesz és még mindig semmi baja!Imádom!

Én úgy tudom van a belissimának egy olyan változata is amivel lehet göndöriteni is, de szerintem azzal nem tudsz olyan eredményt elérni, mintha 2 külön készüléked lenne:)

2010. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok,én szoktam göndöríteni vele.Tök szép loknikat csinál!
2010. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor én is ezt választom:D Bp-en hol lehet kapni?Bevásárló központban?
2010. szept. 20. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vvagyok és a második is.Én a Tescoban vettem.Szóval sztem ott kapsz.
2010. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönom:)
2010. szept. 25. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!