Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a kezem vagy...

Nagyon szőrös a kezem vagy sem.Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
[link]

2022. máj. 22. 14:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Napozzál
2022. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#10 Őszintén, én azt hittem hogy ez egy női kar.
2022. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ez jól eset🤗
2022. máj. 22. 16:23
 14/18 anonim válasza:
0%
Szerintem semmi baj a karoddal. De fiu letedre,h leszeded a szort a labadon,az viszont meredek...
2022. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Megertem,hogy szamodra meredek de kifejtened pontosabban, hogy miert?
2022. máj. 22. 22:44
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem a korábbi válaszadó vagyok, de én sem értem férfiak láb/kar szőrtelenítését. Számomra a férfi szőrzet abszolút természetes és esztétikus, sőt növeli is a férfiasság érzetét. Igazából azon vagyok fennakadva, hogy a női szőrzet miért nem számít természetesnek (például saját magamnak sem), és miért kell nekem állandóan lecsupaszítanom magam, hogy szépnek és ápoltnak érezzem magam. Az egész egy olyan macera számomra, hogy megfoghatatlan, hogy miért választja valaki ezt önként, amikor megtehetné, hogy meghagyja az egészet.


A karod egyébként abszolűt nem szőrös, nekem is sűrűbb (csak gyengébb szálú és a bőrömtől kevésbé elütő színű) a szőr a karomon nőként.

2022. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
25%
En irtam,h meredek. Az elottem szoloval teljesen egyetertek. Nekem no letemre,azert mert tacsra dobna a libidom,ha a parom laba olyan sima lenne mint az enyem.
2022. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
Fiúnak olyan közepesnek mondanám. Amúgy ha nem tetszik miért nem szőrteleníted le? Simán lehet a karodat is gyantázni, de akár borotválni is. Csomó pasi rendszeresen szőrteleníti a kezét, lábát. Ma már ez nem számít kirívónak, sok csajnak nagyon bejön, tapasztalatból mondom mert én is szőrtelenítek tetőtől talpig mindent. :)
2022. máj. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!