Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy takarjam az arcom a szoliba?

Hogy takarjam az arcom a szoliba?

Figyelt kérdés

Elkezdtem járni, mert nagyon fehér vagyok, legalábbis mindenhol, kivéve a karomnak az a része, ami a pólóból kilóg, és rövidnadrágban, szoknyában azért látszik az eltérés a kezeim és lábaim között.

Nem égek, leszek piros, hanem barnulok, aminek örülök, viszont az arcom múltkor elég vörös volt, másnapra elmúlt, de a bőröm nagyon száraz lett. Használtam krémet, hidratálok és iszom is rendesen, viszont most kímélni akarom. Állóba szoktam menni, ott annyira nem opció, hogy tegyek valamit az arcomra, pl törölközőt. Van valami tipp, mivel takarjam, míg jobb lesz a bőröm? Nem akarok rászolizni újra, mert így is elég száraz, “pihentetném” inkább



2022. máj. 22. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyit jelent, hogy kevesebb percre kell menned. Ki kell tapasztalni mi az a mennyiség ami sehol nem éget meg. Kend addig folyamatosan az arcod nehogy elkezdjen lehámlani. Ennek nem látom értelmét, hogy letakargatni a fejed állóban, bár a nyári szolit se értem, de ez más kérdés.;)
2022. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem állandóan takarnám az arcom, illetve sehol máshol nem égtem le, csak az arcomon, és az már hámlik is.

Egyébként napoznék, de kilenctől kilencig dolgozok, és ha van egy szabadnapom a héten, akkor annak már nagyon örülök.. nem itt akarok lebarnulni, de egy alapszínt szeretnék, hogy ha majd eljutok nyaralni/pihenni, ott ne vörösre égjek

2022. máj. 23. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy! Kevesebb perccel de gyakrabban, majd em3ld fokozatosan az időt és élvezd, ahogy az egész testeden süti a bőrt.
2022. máj. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!