Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri pothajat hasznalni...

Megéri pothajat hasznalni amig visszanol az eredeti? Nol alatta a haj? Karosit? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lett egy uj munkam, vegyszerekkel. Utána az eddig mindig sikeres szokites helyett kek, zold, lila, turkiz szinek jottek. Legutolsó alkalomra leegett a hajam. Most iszonyatosan igenytelennek erzem magam a leegetett hajjal.

Pothajon gondolkodom, megerne? Gyorsabban nolne a hajam? Tönkre tenné?



2022. máj. 26. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem nőne gyorsabban. Szerintem nagyon csúnya a póthaj, főleg rövid hajban. Amúgy meg hagyd ott gyorsan azt a munkahelyet, szinte biztos vagyok benne hogy nem fizet annyit, hogy megérje így, hogy ki vagy téve a vegyszerek hatásának
2022. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Gyorsabban nem nő, de mivel nem rövid, így nem feltétlen tűnik fel az az idő, ami alatt megnő.

Nekem is van, szőkítve is van a hajam és teljesen rendben van a sajátom.

2022. máj. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Off: Már a második kérdés ahol leégett hajról olvasok és ott is írtam, hogy még a Google se ad ki képet róla, az milyen? Ha tudnál feltölteni képet is nagyon jó lenne.

On: ha olyan frizura nem állna jól ami a tönkrement rész eltávolítása után maradna, akkor szerintem is megoldás egy kíméletesebb póthaj felhelyezési technika és igen a munkahelyváltás is.

2022. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

3#

[link]

2022. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem nolne, de nőni se nőne.
2022. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es köszi, de ez horror. A főképet láttam is mikor Google rákerestem, de nem nyitottam meg mert úgy láttam az csak egy sima vizes szőke haj. Hát azokkal a valóban égési sérüléseket szenvedett bepöndörödött szálakkal valóban nem lehet mit kezdeni szerintem csak levágni.
2022. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem most tortent az egesz, meg tavaly. De akkor le lett vagva. Azota elkezdtek megnoni. Viszont ahol leegett az a toveig visszaegett. Ami le lett vagva az most mellig er. Amik leegtek azok most fulig ernek. Nagyon igenytelenul néz ki. Gyakorlatilag a hajam fele anno leegett es most igy azert nagyon latszodik. Plusz amik jönnek vissza nagyon elállnak . Hiaba kotom fel, kijonnek a gumibol, mert ahhoz meg kicsik. Hiaba csatozom le, ahhoz tul sok. A lakk szinten csak keves ideig tart. Ugy h most ugy nez ki mint a nagyon rosszul felrakott pothajak, ahol latod, h igen ennek pothaja van.

Ezért gondolkodom rajta, hatha a pothaj segitene, legalább egy kicsit egysegesiteni, es nagyobb tomeget adni.

2022. máj. 27. 12:35
 8/18 anonim ***** válasza:
Én továbbra is szívesen megnézném a hajad!😅
2022. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Munka utan csinalok kepet rola, meg h elotte milyen volt. Meg a szin variaciokat amik jottek a szokitesbol
2022. máj. 27. 13:36
 10/18 anonim ***** válasza:
Köszi szépen aranyos vagy! Hátha jobban tudok valamit kiötölni is!
2022. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!