Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete természetes hajat...

Fekete természetes hajat szőkíteni?

Figyelt kérdés

Milyen termékeket ajánlanátok fekete egészséges, vastagszálú, dús haj (rövid, férfi frizura) szőkítésére? A cél minél világosabb szőke (hasonló, mint Eminemnek volt anno :D).

Hány százalékos peroxiddal, ill. mennyi ideig ajánlott az ilyen hajat kezelni? Ezen kívül, milyen hamvasítót, stb ajánlotok?

Megoldható-e a dolog egy délután alatt?



2022. máj. 27. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Jézusom. Nem. Ne próbálkozz. Ha mindenképp szőke akarsz lenni, akkor menj el olyan fodrászhoz aki vállal (nem mindenki fog). A folyamat legalább 4 alkalmas lesz.
2022. máj. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy első írja, ilyet nehogy megkísérelj pláne ne te magad!

Hagyományos módszerekkel, oxyval így meggyilkolnád a hajad.

Olyan szalonba menj, ahol oljabázisú termékekkel dolgoznak (pl Olaplex de ez most csak egy példa, több is van) és nem ölik meg a hajad. Így 2 alkalom után lehetsz világos szőke.

Nekem sötétbarna hajból lett szőke balayage ilyen módszerrel, elsőre szőke lettem már, semmi nem sérült, másodszor hamvasabb lett (: de tényleg jó helyre menj, ez nem lesz olcsó.

2022. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
milyen helyeket javasolsz? Honnan tudom hogy melyik a jó hely?
2022. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Próbálj utánajárni neten, mely szalonokban dolgoznak ilyen komolyabb termékekkel. De sajnos általában nem a legolcsóbb helyek. :D

Én például Budán voltam egy komoly szalonban, vizsgázók dolgoztak rajtam az oktatójukkal, ezért anyagár 50% volt.

Kereshetsz így is lehetőséget fb csoportokban, hogy keresnek-e hajmodellt, DE előtte mindig nézd meg a hirdető munkáit és hogy hol dolgozik!

2022. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!