Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak/mihez kezdjek a...

Mit csináljak/mihez kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy múlt héten vágattam le hajam. Sajnos töredezz volt és hullik korpásodni szokott a hajam ha nem head'n'solders samponnal mosok hajat. Sajnos hamar zsírosodik. Például Szombat délelőtt megmostam a hajamat és vasárnap délutánra már zsíros volt. Sajnos hullik is a hajam. Azt szeretném hogy szép gyönyörű hosszú hajam legyen és gyorsabban nőjön és ne hulljon mert néha szokott hullani a fésűbe meg hajmosáskor jön ki sok haj és ha nem head'n'solders samponnal mosok hajat akkor nagyon korpás. Meg arra is szeretnék tanácsot kérni hogy ne zsírosodjon ilyen hamar hogy legalább egy három napot bírjon ki. Szóval a hajhullás meg a zsírosodás az ami nekem nagyon nagy probléma meg az hogyha nem head'n'solders samponnal mosok hajat akkor még korpás is a hajam mert mást nem visel el a fejbőröm sajnos.


Mit tudtok ajánlani ami jó ezekre a problémákra?


Előre is köszönöm a válaszokat és a tanácsokat



2022. jún. 1. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Lépj be a tudatos hajápolós facebook csoportba, meg nézd meg TP-make up youtube csatornán a hajas videókat.

Használj hajmosás előtti pakolást, például olajakat. Dupla hajmosást alkalmazz, amibe a második legyen a korpásodás elleni. Sampon után hajpakolás, ami 15 perc az ideális neki. Ez után balzsam, aminek 3perc az ideális. Utána alacsony fokozaton, hővédővel szárítsd meg. Használj hajvégápolókat akár minden nap.

Mosd ki rendszeresen a fésűidet szappannal vagy samponnal. A párnahuzatot, télen pedig a sapkákat is mosd rendszeresen.

Használhatsz még fejbőr tonikot, az a fejbőr szárazságon is segít és gyirsabban fog nőni a hajad. A hajvitaminok is jók, az olcsó DM-es is teszi a dolgát.

2022. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A hajhullás lehet vitaminhiány vagy valamilyen hormongond (pl pajzsmirigy alulműködés) én a helyedben elmennék egy vérvételre.
2022. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amla, reetha, shikakai por
2022. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!