Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor tényleg használ a...

Most akkor tényleg használ a Minoxidil?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy nagyon és sok pozitív vélemény is van akár ezen az oldalon is.

Én elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban azért teszem fel ezt a kérdést hátha van aki használta hosszabb távon és úgye tudná írni a véleményét.



2022. jún. 7. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Valamennyit visszanöveszt, valóban.Fiatalabb korban jó.Én 10 évig használtam, utána a végén csak hajbeültetés lett belőle...
2022. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Államon volt csak szakall illetve a bajszomon. Kicsit több mint egy ev alatt sikerült teljes szakállat növesztenem vele.
2022. jún. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
2es...gondolom még nagyon fiatal vagy és most férdiasodsz, mert ekkora hatása nincs..😂
2022. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah 28 voltam, amúgy elég izmos típus, egyedül az arcszorzet hiányzott.
2022. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2es válaszoló, melyik márkát használtad? Ha jól tudom 2fajta márka van
2022. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4es..mese.Én is használtam,de ekkora hatása nincs, hogy hiányzó helyeken is szőrt növesszen.Igaz én csak a hajamra kenegettem,valamit valóban erősített rajta, de ahol nem nőtt, ott utána se..Amúgy a legjobb letesztelned a hatását úgy, hogy abbahagyod, ha kihullik pár hónap alatt, akkor valóban a szer hatása miatt nőtt ki, ha nem, akkor genetikusan is kinőtt volna az idő előrehaladtával.
2022. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fizikálisan voltak ott szőrtüszőim amik az extra vér bőség miatt beindultak. Nem csodaszer, ha nem lett volna ott fizikálisan szőrtüszőm akkor mrg gondolom hiába kenegettem volna nem történt volna semmi. Mindegy, részemről lezártam.
2022. jún. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!