Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Nők miért nem szőrtelenítik...

A Nők miért nem szőrtelenítik az arcukat is?

Figyelt kérdés

... olyan undorító, a legtöbb csajnak\nőnek tiszta szőr az egész arca, bajusz, szakáll és az egész arcán szőke szőrök lúgnak ?!?!?!?!?!!?!?


ha ennyit sminkelnek meg mit tudom én mit csinálnak, hogy nem veszik észre, hogy szőrréteg fedi őket?!?!


2010. szept. 19. 12:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
hát énmég nemláttam ilyen csajt :| nemtudom te hol laksz xd
2010. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

én se láttam XD

max fekete bajuszos csajt..de hát..nem akar tenni érte..

mkinek van vmennyi..nekem is pici és fehér..észrevehetetlen.azt nem fogom leszedetni..h utána fekete szar legyen helyette

2010. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam nevében válaszolok. Sajnos nekem kell az arcomon is szőrtelenítenem rendszeresen, mert mindenhol elég erősen nő rajtam a szőr. Szemöldök, bajuszka és környéke, pajesz (basszuskulcs). Sajnos világosabb szőrszálak meg kb. az arcom minden területén nőnek, de azt már nem fogom szőrteleníteni, mert így is rengeteg pénzt kell ölnöm az egészbe, ráadásul az időmbe sem férne bele egy egész délutánt ott tölteni a kozmetikusnál (így is vagyok ott eleget, amikor megyek, mert lábat, fazont, hónaljat is szőrteleníttetek). Ezenkívül vannak még egyéb dolgok is... amíg a szőr tüskésen nő pl., addig felesleges szőrteleníteni, mert egyszerűen nem lehet kiszedni. A pihés, vékony szőrök meg tényleg megerősödhetnek gyantázás vagy borotválás után-és a kozmetikusom is azt mondta, hogy az arcon levő vékony, világos szőrök természetesek... akinek egyetlen egy szál szőr sincs az arcán, az vagy genetikailag baromi mázlis, vagy azokat is leszedeti-akkor pedig vagy simán van rá pénze, vagy divatőrült. Persze én is jobban szeretném, ha nem lennének ott, és lehet, hogyha lesz majd saját rendszeres fizetésem, amiből rendesen meg tudok élni, akkor befizetek egy végleges lézeres szőrtelenítésre... addig meg reménykedem benne, hogy vmi olyan pasi fog megtalálni, aki nem azt hiszi, hogy a divatlapokban meg vörös szőnyegen látott nő a természetes vagy az átlag...


21/l

2010. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom te kikről beszélsz, de az én arcomon nem lóg semmiféle szőr...
2010. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%

nekem van egy diszkrét bajuszkám, de havonta átmegyek rajta gyantával, szóval nem látszik. :D

a kedvencem, amikor a bibircsókból, vagy anyajegyből bontják szirmaikat a kis szőrvirágok XD. na az a nem semmi.


amúgy nálunk a buszon volt egy nő, ő már jó lett volna a gilette reklámba is. konkrétan szakálla volt az öregasszonynak.

2010. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

persze van olyan akinek nincs. De nagyon sokan vannak akik ha fény felé fordulnak látszik, mindenhol szőke szőr fedi őket.


csak egy példa: [link]


a nagyítóval nagyítsatok rá az arcára. bajusz, szakáll, nyakrész, pajeszvonal...


jo, lehet én vagyok a hülye, de engem zavar...

2010. szept. 19. 12:27
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem mindenkinek van valamennyi szőr az arcán. Engem is idegesített, hogy az államon vannak pihék, mire nekiestem borotvával. Utána sokkal erősebb lett és több.


Én hetente szedem a szemöldököm,bajusz részt. a többit kozmetikusra bízom, de olyan nincs, hogy nincs szőr.

2010. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek testét is szőr fedi,csak "más módon".Nem olyan sűrű,és nem minden esetben látszik.De ezt már te is tudhatnád...Én még mindig azt mondom,jobb ha vki félig-meddig szőrös,minthogy ne legyen egy árva szőrszál se rajta és ceruzával keljen magának szemöldököt rajzolni meg parókában járni...Ha bárkire ránézel a strandon,mindenkinek látszik pl oldalról hogy a hátán kis szőke szőrök vannak.És?A tieden is van csak lehet nem tudsz róla.Akinek meg nincs,az genetikai probléma vagy mindenhol gyantáztatja magát.
2010. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező!

Te elmebeteg vagy!

2010. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
ne haragudj, de valóban hülye vagy.
2010. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!