Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti gyantázzátok a...

Lányok! Ti gyantázzátok a hátatokat?

Figyelt kérdés

mennyi ideig tart , míg elkezd nőni a szőr? milyen gyantát ajánlotok?

köszi a válaszokat


2010. szept. 19. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nincs szőr a hátamon, tehát nincs mit gyantázni. van olyan lány akinek szőrös a háta? én még ilyennel nem találkoztam..
2010. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Evelin,te vagy?? :))))))))))))))))):)))))))))))))))))))
2010. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

pedig mindenkinek van rajta szőr

nem, ki az az evelin?:D

2010. szept. 19. 13:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gyakori jelenség lenne nőknél a szőrös hát, én még sosem láttam ilyet. Nem tudom, mekkora területet érint nálad, de szerintem egyszerűbb lenne lézeres szőrtelenítéssel végleg megoldani, és többet nincsen gondod vele. Gondold el, hogy ha egy pasi meztelenül átölel, akkor többnyire a hátadat simítja, elég fura érzés lehet neki, ha a szőrtelenítés után kezd éppen borostásodni. Ha meg világos színű a szőr, ne foglalkozz vele.
2010. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jó persze szőr mindenhol van, csak épp nem annyi hogy le kelljen szedni. vagy te teőtől talpig szőrteleníted magad?
2010. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát a lézeres elég drága úgyhogy inkább legyantázom, és a gyantától azért szerintem nem lesz olyan borostás mintha borotváltam volna
2010. szept. 19. 13:42
 7/12 A kérdező kommentje:
nem szőrtelenítem magam tetőtől talpig de ez zavar
2010. szept. 19. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Panni! Te vagy az??? :O:O
2010. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem, ő ki?:D
2010. szept. 19. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:
menj el kozmetikushoz szerintem, és kérd meg, hogy gyantázza le. Esetleg cukorgyanta, amit fel kell melegíteni, és megkéred anyukádat, hogy ahol szőrös, ott szedje le... csak készülj fel rá, hogy akkor ezt mindig kell majd utána csinálni, mert szerintem megeshet, hogy hosszabb szálak nőnek vissza. bár még sosem próbáltam.
2010. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!