Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár nap múlva jön a fodrászom,...

Pár nap múlva jön a fodrászom, de nem találtam még frizurát, valami tanács? (egyéb lent)

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni!


Szóval szerintem teljes képet kell vázolnom. 160 cm vagyok, szóval alacsony, az arcformám kerek.

[link] Ilyen színű a hajam.

Ilyen a formája:

[link] Egy picit jobban megvan tépve ennyi.


Valami extravagánsabb, rövidebb, tépett szexi frizurát szeretnék! Csak a kerek arcformám miatt félek, hogy nem állna nekem jól..

Valami ilyesmi [link]

Egyszerűen sehol sem találok szép, trendi, divatos, evilági hajszerkezetet.. Pl. Rihanna, Kimberly frizuráit imádom, de egyszerűen nem találok olyat ami nekem is megfelelne.

Remélem tudtok segíteni.

Tanácsokat is elfogadok, más stílus, forma ügyében is! Nyitott vagyok mindenre :)


2010. szept. 19. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Ezek nekem tetszenek, de inkább nem gondolok bele, mennyi ideig tart egy ilyet beállítani. :)

2010. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:D Egyáltalán nem sok idő! :) [link] Nekem régebben ilyen volt a hajam és pillanatok alatt készen volt. Egyenesre szárítottam, ez kb 5 perc pár helyen rá egyenesítettem, a leghoszabb idő a tupirozás. Ami kb úgy 10 percet vett igénybe, mert Tupíroz befúj (hajlakk) tupíroz befúj. Aztán rájöttem van ennél egyszerűbb módja is!

Amikor még vizes a haj, jó sok hajhabbal be kell kenni, egyenesre szárítom, ugye pár helyen rá egyenesítek, 1 pici wax, hogy összekuszáljam a hajam és tádáám. Készis az extra divatos haj! :)


Nagyon jó képeket küldtél, csak az a bajom vele, hogy kb. ugyan így néz ki mindig vágás után 2 héttel. Lenő és ugyan ilyen mint a képeken. :D

Valami "vagányabb"?

2010. szept. 19. 15:27
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] Az előző link nem jó valamiért :/
2010. szept. 19. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:

én is ugyanilyen hajat kutatok, mert leégett, le kell vágni, és kerek az arcom, kicsit telt is vagyok. extrémet keresek, egy csajos tarajra sem mondanék nekem, mert az nyújtja az arcot, csak nem találok képet, és félek, mert már nagyon régen volt rövid hajam, akkor még 50 kg voltam :D most olyan fejformám van mint liptai klaudiának.



ja, a kiindulás ugyailyen előre hosszabbodó, mint ami neked van, csak nekem fekete. :D

2010. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kb. milyen hosszúra szeretnéd levágatni?

Fhú de rossz is az amikor leég. Én Augusztusba szőkítettem a hajam, 1 hónap alatt úgy 7x festettem be azaz szívtam le a hajam és hát elég brutálisan tört, mondjuk annyira nem volt gáz, mert leszivattam aztán másnap levágattam és nem tudott tovább törni, ebből kifolyólag most nagyon gyorsan nő a hajam. Ezért festettem vissza pirosra. :D nem akarom hetente festegetni.

Szívesen belinkelem azokat a frizurákat amiket eddig találtam magamak, ha érdekel. :)

2010. szept. 19. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
hát úgy gondoltam, hogy mivel kerek az arcom, kétoldalt meghagynám hosszúra, felülre, középre csajos taraj, ami lelapítva sem szörnyű, hátul meg felőlem mehet rövidre, de ha vannak jók mutaaaa :)
2010. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja a "hossszú" államig érőt jelent, és most hátrafelé rövidül, mint neked!
2010. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Húúha. Tarajossal nem tudok szolgálni.. Nagyon extravagáns tényleg! ;)

Fhú de azért majd nézelődök neked is

2010. szept. 19. 22:11
 9/9 A kérdező kommentje:
Én Most Rihanna, Pink, Kimberly Wyatt, Sarah Harding képek közt nézelődök. Tudom ajánlani neked is őket, mert találtam jó pár tarajos, de mégis divatos hajakat is köztük! :)
2010. szept. 20. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!