Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Homemedics duo one IPL szőrtel...

Homemedics duo one IPL szőrtelenítő készülék működik? Most körülbelül 40000 Ft ért kapható vajon megéri belefektetni? Vagy esetleg tudtok ajánlani olyat ami hasonló árban van és vannak tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy megfelelően fog e működni és kicsit aggódom hogy kidobok az ablakon ennyi pénzt. Viszont elég kecsegtetőek a leírások a villanófényes szőrtelenítésről de erről a készülékről nem túl sokat hallottam eddig.
2022. jún. 17. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan másik készülékre, de 35k-t dobtam ki kb 2-3 éve. Nem mondom, hogy kicsit sem használ, mert látszana, hogy működne, 1-2 helyen látszik az ablak nyoma, hogy nincs szőr, de ennyi. Full szőrös vagyok kb mindenhol, minimálisan lett tényleg kevesebb.

Inkább adtam volna ki még ennyit érte és van egy normális.

2022. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért nem szabad megvenni, pénzkidobás. Philips, Braun, Dees, használtan is megveheted őket, ez csak egy erősen villogó lámpa, áttörölgeted és tiszta lesz. Nem olyan mint az epilátor, borotva. Vannak akik pár használat után eladják, mert nem elég sötét a szőrzetük.
2022. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!