Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotvát érdemes venni?

Milyen borotvát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, érzékenyebb bőrrel. A szőrtüszőim gyakran begyulladnak 1 nappal borotválkozás után, gondolom a benövés miatt. Ugyanakkor gyorsan nő a szőröm, 2 naponta borotválkozni kéne, és nem akarnám felsérteni a gyulladt részeket. Tartós borotvát keresnék nem horror áron, minél könnyebb használattal :/.

Tanácsot is szívesen fogadok!

Köszönöm szépen



2022. jún. 19. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be, tehát lehet többet ki kell próbálnod. Amire figyelj hogy nyilván ne eldobható legyen, és lehetőleg 5 pengés. Innwntől pedig nagyon ajánlom a kremmania.hu oldalt. A borotváknál is rengeteg komment van saját történettel, azok tudnak segíteni. Én is ott kerestem, végül wilkinson sword hydrot vettem és be is vált. De tényleg érdemes pár órát rászanni és körülnezni a kommentek között
2022. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnézem :)
2022. jún. 19. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 3 pengés férfi gillette vált be. Cserélhető fejes. Az 5 is szépen borotvál, de sokkal nehezebb a szőrt kimosni belőle.

Amúgy nem akarlak elkeseríteni, de az érzékeny bőrt a drága borotva is irritálja. Én is váltottam IPL gépre

2022. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
45%
Gilette, eldobható, az a legjobb.
2022. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!